Saracak oyun tavsiyesi

CoD hangi oyunu önerirsin yeni oyunlar nasıl hikaye olarak online olarak BF1 indiresim var fakat 100gb olmuş oyun internetim de yavaş olduğu için değer mi bilemedim.
CoD için Modern Warfare serisi iyidir. Bu dönem geçene kadar götürürler seni. BF 1'in ise 81 GB olduğunu hatırlıyorum. Oyuna alıştığın zaman değer. Başlarda zorlanabilirsin. Birçok oyun oynadım ve bu oyunun en iyi atmosfere sahip oyunlardan olduğunu gözüm kapalı söylerim.

Katana Zero 6 saat sürüyor güzel oyun tavsiye ederim.
Bakacağım teşekkürler.

CoD için Modern Warfare serisi iyidir. Bu dönem geçene kadar götürürler seni. BF 1'in ise 81 GB olduğunu hatırlıyorum. Oyuna alıştığın zaman değer. Başlarda zorlanabilirsin. Birçok oyun oynadım ve bu oyunun en iyi atmosfere sahip oyunlardan olduğunu gözüm kapalı söylerim.
CoD remastered oyunları nasıl yüksek gb mi ve değiyor mu sence ?

Resident Evil 4 Remake, ilk 5 dakika yavaş gidiyor gibi geliyor ama aksiyonu eksik değil sonrasında.
Just Cause 3, aksiyondan geçilmiyor.
Spider-Man Remastered, sallanmak bile sarıyor. 🙂

Resident Evil 4 Remake, ilk 5 dakika yavaş gidiyor gibi geliyor ama aksiyonu eksik değil sonrasında.
Just Cause 3, aksiyondan geçilmiyor.
Spider-Man Remastered, sallanmak bile sarıyor. 🙂
RE biraz baktım, spiderman oynadım, jc3 kütüphanede var da çok oynanacak gibi gelmedi 2 yi indirmiştim 2-3 saate bırakmıştım tek sarmayınca.

@TacsizKralTR RE'yi adlım 3 gün oyundan çıkamadım, şimdi de FH4'ten çıkamıyorum sonra geri döneceğim, çok güzel oyun. JC3'ü 2 sene önce alıp indirip beğenmeyip iade etmiştim, indirimde geri aldım 55 saat gömdüm 1 haftada yapacak bir şey kalmayınca geri sildim. Tek başına oynarken haritada o kadar fazla şey var ki parçalamak için keyifli oluyor. Challenglar bir arkadaşın yüksek skorunu geçmeye çalışınca daha zevkli oluyor. 🙂

@TacsizKralTR RE'yi adlım 3 gün oyundan çıkamadım, şimdi de FH4'ten çıkamıyorum sonra geri döneceğim, çok güzel oyun. JC3'ü 2 sene önce alıp indirip beğenmeyip iade etmiştim, indirimde geri aldım 55 saat gömdüm 1 haftada yapacak bir şey kalmayınca geri sildim. Tek başına oynarken haritada o kadar fazla şey var ki parçalamak için keyifli oluyor. Challenglar bir arkadaşın yüksek skorunu geçmeye çalışınca daha zevkli oluyor. 🙂
FH4 bende de öyleydi 1 hafta bayağı oynadım sonra bi anda baydı beni de gerisini jc bakacağım tekrar daha sonra.

Terraria. Daha önce oynadıysanız modlayın. Calamity ile oyun bambaşka bir hal alıyor. Project Zomboid, Starbound, Stardew Valley, Core Keeper, Dead Cells, Hades, Diablo II: Resurrected, Diablo III, Unturned, RimWorld, Dwarf Fortress, Civilization VI, Mound and Blade: Warband, Warframe, Graveyard Keeper.

Geri
Yukarı