Şarap önerileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kesk1ncom

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Merhaba, kadıköy'de bir mekan buldum fakat adını hatırlayamıyorum.

Şaraplarla pek aram yok, yakın zamanda eşimle yıldönümümüz yaklaşıyor onu oraya götürmek istiyorum. Orada süryani şarabı varmış çoğu kişi söylüyor. Tadı hakkında bir fikrim yok, kötüyse onu kadıköy taraflarında başka bir yere götürmek istiyorum. Önerdiğiniz herhangi bir yer var mı acaba?

Pano şarap evi daha 15 yaşındayım ancak çevremde çok gurme tanıdıklarım var hep buradan bahsettiler ama Beyoğlunda.

Şarapla aranız pek yok ise üzüm şarabı ağır gelebilir.
Ayva şarabı deneyebilirsiniz. Yumuşak içimi vardır ve alkol oranı %13. Tatlı tatlı sarhoş eder insanı :D

Meyve aromali şaraplar daha iyi oluyor. Kavun şarabıda hiç dena değil. Mekanda var mı bilemem ama şarap şişeleri önerebilirim. Normal Rose ve köpüklü Rose şaraplar benim sevdiklerim arasında. Özellikle portekiz şarabı çok iyi oluyor.

Önerdiğiniz herhangi bir mekan var mı acaba, Kadıköy taraflarında pek bir bilgim yok.

Hafif bir akşam yemeğinin yanında rose şarap içilebilir. Yemeğin körili ve baharatlı olmaması önemli, bu yüzden hafif dedim.

İçimi hafiftir, alkol oranı yüksek değildir. Soğuk içilir. Başlangıç için idealdir.
Hocam şarap kokusu ortalama kaç saatte çıkarılabilir vücuttan, nefesten,kıyafetten? Bir de hocam sizi hep görüyorum yüksek bilgili bir insansınız bence. Sosyal medya hesabınızı rica edebilir miyim? Yanlış anlamazsınız umarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı