Sarftech T60 alınır mı?

Bütçe
₺500,00
Yer
Mersin

Merhaba, bu klavyeyi almayı düşünüyorum. Önerir misiniz? Sessiz ve küçük olması aradığım kriterler. Bir de araştırdığım kadarıyla bazı kullanıcılara Rainbow, bazılarına ise RGB modelini göndermişler. Attığım linkten alan oldu mu?

Bütçem belirttiğim gibi ama eğer ₺600'ye çık şu daha kaliteli bir model dediğiniz bir ürün varsa önerebilirsiniz. Onun dışında daha aşamam bütçemi maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çift basma, yay sesi, hiç basmama olabiliyor. İndirim kovalayın Redragon K617 indirime girebiliyor. Biraz bütçe artarsa K552 kumara var. Yay sesi dışında problemi yok. Bu bütçede iyi klavyeler yok pek.

Merhaba, bu klavyeyi almayı düşünüyorum. Önerir misiniz? Sessiz ve küçük olması aradığım kriterler. Bir de araştırdığım kadarıyla bazı kullanıcılara Rainbow, bazılarına ise RGB modelini göndermişler. Attığım linkten alan oldu mu?

Bütçem belirttiğim gibi ama eğer ₺600'ye çık şu daha kaliteli bir model dediğiniz bir ürün varsa önerebilirsiniz. Onun dışında daha aşamam bütçemi maalesef.

Ben aldım kullanıyorum fiyatına göre çok çok iyi. Ayrıca bana RGB geldi ve attığın linkteki satıcıdan almıştım. Alma diyenler önerdiği klavyeler 1kdan aşağı değil o yüzden bütçen bu kadarsa başkasını arama.

O bütçede iyi bir klavye. Aydınlatma konusuysa o klavye için şans. Satıcının keyfine kalmış, ister RGB ister rainbow gönderir.

Jixian switchleri var, şanslıysanız 1-2 yıl götürür. Bendeki ona eşdeğer BSUN switch 1 yılını çıkardı mesela.

₺600'ye çık şu daha kaliteli

50 TL fark hiçbir şey maalesef.

Hor kullanılmazsa sorun olacağını sanmam.
Hayır sadece gündelik işler ve oyun amaçlı. Duvardan duvara vurmuyorum 😄

Kısa ömürlüyse farklı alternatiflere yöneleyim. 1-2 senede bozulsun istemem. ₺1000 altı iyi diyebileceğiniz model varsa bütçemi artırmaya çalışırım uzun vadede.

Yeni konular

Geri
Yukarı