Sarftech T60 alınır mı?

Bütçe
₺500,00
1200TL'ye kadar çıkarsanız tam boy HP Omen Encoder var, belki iyi klavye vardır çoğu zam yedi.
Maalesef hocam, ₺1.200 veremem. Şöyle söyleyeyim, çok bir beklentim yok. Gündelik işler için kullanacağım genelde. Oyun için de çok bir beklentim yok. Zaten hep ultra dandik klavyeler kullandım.

Sadece 1-2 senelik ömrü varsa boşa para vermek istemem. Hor kullanmıyorum zaten, dayansa yeter. RGB falan da pek umurumda değil, sadece gece aydınlatması benim için yeterli. Mekanik olup olmaması da pek önemli değil, membrane tercih edebilirim.

K552 kumara var 850TL'ye. Onun uzun ömürlü olacağını düşünüyorum. Bende 1 yıldır var sapa sağlam, sadece 1 LED'i söndü o da aşağı oku ve bazen farklı tuşların ışığı azalıp artabiliyor kafasına göre.

T60 için satıcıya sordum, RGB dedi. Umarım Rainbow gelmez 🙃 Satın aldım bakalım, pişman etmez umarım...

EKLEME:

Klavye elime ulaştı, RGB modeli geldi. Genel kullanımda fena değil, fiyatını karşılar. Blic marka ürün geldi. Işıklandırmasını beğendim, yeterince canlı duruyor. Yazılımı olsa güzel olurmuş fakat yok.

Bunun dışında malzeme kalitesi olarak çok kaliteli hissettirmedi, kısa sürede bozulacak gibi bir hissi var ama bakalım...

Son düzenleme:
T60 için satıcıya sordum, RGB dedi. Umarım Rainbow gelmez 🙃 satın aldım bakalım, pişman etmez umarım...

Ekleme:

Klavye elime ulaştı, RGB modeli geldi. Genel kullanımda fena değil, fiyatını karşılar. Blic marka ürün geldi. Işıklandırmasını beğendim, yeterince canlı duruyor. Yazılımı olsa güzel olurmuş fakat yok.

Bunun dışında malzeme kalitesi olarak çok kaliteli hissettirmedi, kısa sürede bozulacak gibi bir hissi var ama bakalım...

Yazılımı var diye biliyorum kimden aldınız.

Yazılımı var diye biliyorum kimden aldınız?
Trendyol'daki Sarftech satıcısından aldım, Blic marka ürün geldi. Zyoulang yazılımı var ancak bu klavyeyi görmüyor. Bana gelen ürün RGB fakat yine de görmedi, klavyenin altında ''RGB'' yazmıyor. Sanırım o modelleri görüyormuş. Çok da önemli değil.

Deneyimlerimi de paylaşmam gerekirse, klavye görüntü olarak gayet hoş duruyor. Kompakt yapıda. Işıklandırması gayet iyi ve 20'den fazla modu bulunuyor. Dediğim gibi RGB geldi bana, her tuş farklı renk yanabiliyor.

Bana gelen üründe mi böyledir bilmiyorum fakat ''1'' tuşunun sol alt kısmında üretimsel hata gibi bir şey var, tuş sanki kırık gibi. Bunun dışında klavyenin dış kısmında çok ufak defo var. Göze batan şeyler değil ama yine de belirtmek istedim.

Malzeme kalitesi olarak ucuz ürün olduğunu hissettiriyor, çok kaliteli diyemem maalesef. Tuş basım hissini beğendim, günlük kullanımda güzel fakat oyun oynarken arada tuş basmama sorunu oluyor. Tuşa bastığım halde arada algılamayı bırakıyor. 6/10 bir klavye bence.

Trendyol'daki Sarftech satıcısından aldım, Blic marka ürün geldi. Zyoulang yazılımı var ancak bu klavyeyi görmüyor. Bana gelen ürün RGB fakat yine de görmedi, klavyenin altında "RGB" yazmıyor. Sanırım o modelleri görüyormuş. Çok da önemli değil.

Deneyimlerimi de paylaşmam gerekirse, klavye görüntü olarak gayet hoş duruyor. Kompakt yapıda. Işıklandırması gayet iyi ve 20'den fazla modu bulunuyor. Dediğim gibi RGB geldi bana, her tuş farklı renk yanabiliyor.

Bana gelen üründe mi böyledir bilmiyorum fakat "1" tuşunun sol alt kısmında üretimsel hata gibi bir şey var, tuş sanki kırık gibi. Bunun dışında klavyenin dış kısmında çok ufak defo var. Göze batan şeyler değil ama yine de belirtmek istedim.

Malzeme kalitesi olarak ucuz ürün olduğunu hissettiriyor, çok kaliteli diyemem maalesef. Tuş basım hissini beğendim, günlük kullanımda güzel fakat oyun oynarken arada tuş basmama sorunu oluyor. Tuşa bastığım halde arada algılamayı bırakıyor. 6/10 bir klavye bence.

Ha sılabordan alsaydınız keşke onun kendi özel driveri var

Ha Sılabor'dan alsaydınız keşke onun kendi özel sürücüsü var.
En ucuz buradaydı, buradan aldım hocam. Almadan önce de satıcıya sordum, RGB deyince siparişi verdim. Bazılarına Rainbow gidiyordu. Tek temennim kısa sürede bozulmaması ama hiç de öyle uzun süre götürecek bir hissiyatı yok açıkçası. 1 sene anca gidecek gibi.

Geri
Yukarı