Sarı dişler fırçalanarak ne kadar zamanda beyaz olur?

Pismaniyee

Hectopat
Bazı dişlerim çok sarı değil ama azıcık sarı. Sonradan sarardı sanırım. Fırçalanarak ne kadar sürede beyazlar? Signal'in sitesinde baktığımda Signal White Now Gold öneriyor. Reklam için mi yoksa iyi olduğu için mi? Not: Sigara, alkol falan kullanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dişe göre değişir. Benimkini bir gün fırçalamasam gözle görülür şekilde sarı oluyor ama fırçalayınca da hemen beyazlıyor. Çok takıntı yaptıysan misvak öneririm.

Reklam için tabi ki. Colgate Signal gibi markalardan herhangi bir diş macunu kullanabilirsiniz. 1 sabah 1 gece fırçalayın. Sabah fırçaladıktan sonra elinize biraz tuz döküp parmağınızla dişlerinize hafif bastırarak sürün 1-2 dakika boyunca. En fazla 2-3 güne normal rengine döner.

Bazen fırçalayarak geçmiyor. Paranız varsa doktora gidip beyazlatabilirsiniz. Yoksa da limonu sıktıktan sonra kalan iç tarafını dişe sürterek beyazlatabilirsiniz ama diş minesine zarar vereceği ve diş ağrısı çektirebileceği için bir kere yapıp uzun süre (en azından bir ay daha) yapmamakta fayda var. Karbonatla da yapan var.

Bazı dişlerim çok sarı değil ama azıcık sarı. Sonradan sarardı sanırım. Fırçalanarak ne kadar sürede beyazlar? Signal'in sitesinde baktığımda Signal white Now Gold öneriyor. Reklam için mi yoksa iyi olduğu için mi? Not: Sigara, alkol falan kullanmıyorum.

Selam değerli kardeşim sana bir öneride bulunacağım direk diş doktoruna gidip beyazlatabilirsin.
Ben küçükken dişlerimi fırçalamadığım için sarardı şimdi de büyüdüm ama 6 ay boyunca en kaliteli diş macunlarını en kaliteli diş fırçalarını kullandım ( günde 3 defa ) ama bir işe yaradığı falanda yoktu ben de en son soluğu diş doktorunda buldum ve şimdi dişlerimi fırçalamadığım halde bile beyaz.

İyi akşamlar diliyorum.

Selam değerli kardeşim sana bir öneride bulunacağım direk diş doktoruna gidip beyazlatabilirsin.
Ben küçükken dişlerimi fırçalamadığım için sarardı şimdi de büyüdüm ama 6 ay boyunca en kaliteli diş macunlarını en kaliteli diş fırçalarını kullandım ( günde 3 defa ) ama bir işe yaradığı falanda yoktu ben de en son soluğu diş doktorunda buldum ve şimdi dişlerimi fırçalamadığım halde bile beyaz.

İyi akşamlar diliyorum.
Kaç seans ve ne kadar bir ücrete yapılıyor bu tedavi acaba? Ayrıca özele mi gitmek gerekiyor?

Kaç seans ve ne kadar bir ücrete yapılıyor bu tedavi acaba? Ayrıca özele mi gitmek gerekiyor.

Diş beyazlatma fiyatları.
Diş Beyazlatma YöntemleriGüncel Diş Beyazlatma Fiyatı
Ev tipi diş beyazlatma1200 – 1500 TL
Ofis tipi diş beyazlatma2000 – 2500 TL
Kombine (Ofis+Ev Tipi)3500 TL

Diş beyazlatma fiyatı güncel araştırdığım uere göre en fazla 3 500 TL sen sakın başka bir yere fazlasını verme. Ben 3 ay önce ofis tipi diş beyazlatmayı 3 seansta 1800 TL'ye yaptırdım.

Kaç seans ve ne kadar bir ücrete yapılıyor bu tedavi acaba? Ayrıca özele mi gitmek gerekiyor?

3 seans 1800 TL ofis tipi diş beyazlatma devlet hastanesinde yaptırdım.

İyi akşamlar diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı