Sarı sitede satılan ürün alınmadı

mami122

Centipat
Merhaba dostlar, bundan birkaç gün önce sarı sitede bir anakartımı satışa çıkardım otomotik olarak birisi satın aldı fakat ne aradı ne de yazdı kim olduğunu bilmiyorum, ürün bugün konuma ulaşmış fakat alıcıya ulaşılamadı diye bir bildirim geldi. Kartı isteyen kişi dolandırıcı olma ihtimali var mı sizce?

Birisi otomatik olarak nasıl satın alıyor? :D Satın aldıysa adresi sistemdedir, o adrese kargolamanız için süre verilir. Satın almadı demekki. Size sahte bir mesaj vs göndermiş olabilir.

Merhaba dostlar, bundan birkaç gün önce sarı sitede bir anakartımı satışa çıkardım otomotik olarak birisi satın aldı fakat ne aradı ne de yazdı kim olduğunu bilmiyorum, ürün bugün konuma ulaşmış fakat alıcıya ulaşılamadı diye bir bildirim geldi. Kartı isteyen kişi dolandırıcı olma ihtimali var mı sizce?
Param güvende ile sattıysanız bir sorun olmaz. Ürün size geri gelir alıcıya da parası iade edilir. "Sarı site" gerçekten problemli bir platform.

Param Güvende ile mi sattın?
Evet.

Birisi otomatik olarak nasıl satın alıyor? :D satın aldıysa adresi sistemdedir, o adrese kargolamanız için süre verilir. Satın almadı demek ki. Size sahte bir mesaj vs göndermiş olabilir.

Hocam otomotikten kastım yani ne arayıp ne de yazan olmadı.

Param Güvende ile sattıysanız bir sorun olmaz. Ürün size geri gelir alıcıya da parası iade edilir. "sarı site" gerçekten problemli bir platform.

Hocam vallahi karşıdaki kişi zamanımdan çalması zoruma gitti almayacağın bir şeyi neden istersin ki.

Hocam merhaba, aradan 2 gün geçti alıcı kargoyu son gün aldı fakat bugünde baktım iade talebi açmış bu işin içinde bir şey olabilir mi sizce?

Merhaba, aynı ürünün bozuğunu koyup geri yollarsa geçmiş olsun hiçbir şey yapamazsın. İade sebebi yazıyor mu? Dolaptan satsaydın çalışırken videosunu koyup yollayınca iade talebi açsalar bile iadeyi kabul etmiyor dolap. Sarı sitede çatır çutur kabul ediyorlar elinde patlıyor ürün. İnşallah namuslu birisidir ama pek sanmam.

Merhaba, aynı ürünün bozuğunu koyup geri yollarsa geçmiş olsun hiçbir şey yapamazsın. İade sebebi yazıyor mu? Dolaptan satsaydın çalışırken videosunu koyup yollayınca iade talebi açsalar bile iadeyi kabul etmiyor dolap. Sarı sitede çatır çutur kabul ediyorlar elinde patlıyor ürün. İnşallah namuslu birisidir ama pek sanmam.

Hocam müşteri hizmetlerini falan arayıp iade talep sebebini sordum söyliyemiyoruz falan dediler dünyam başıma yıkıldı. :(

Geri
Yukarı