SarıYıldız Spor Ürünleri Orjinal mi?

Merhabalar, yakın zamanda Adidas'ın bi model ayakkabısını almak istiyordum. Bu sitede diğer sitelere göre daha ucuz olduğu gördüm. Ama ürünün orjinal olup olmadığı hakkında hiç bir fikrim yok. Daha önce bu siteden alışveriş yapan var mı? Ürünlerin orjinal olup olmadığını nasıl anlarım acaba?

Adidas Erkek Outdoor Ayakkabı TERREX AX2R 002 | Sarıyıldız Spor
Ürünü satın aldınız mı? Orijinal miymiş? Ben de Nike Airmax Full Ride modelini almak istiyorum ancak orijinal olup olmadığı hakkında şüpheye kapıldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sarı Yıldız’dan ürün alan varmı arkadaşlar orijinal mi güvenilir tavsiye edermisiniz. Adidas spor ayakkabı almayı düşünüyorum bu sitede piyasa değerinin altında genelde ürünler emin olamadım

Sarı Yıldız’dan ürün alan varmı arkadaşlar orijinal mi güvenilir tavsiye edermisiniz. Adidas spor ayakkabı almayı düşünüyorum bu sitede piyasa değerinin altında genelde ürünler emin olamadım
Perşembe günü nike airmax full ride 1.5 42 numara siparişi verdim. Cumartesi aradığımda 40 yıla özel internettede 1. Yıllarına özel indirim yaptıklarını sistemlerinin yoğun ilgiden dolayı patladığını ellerinde 42 numaradan kalmadığını 41 gönderebileceklerini söylediler. Kabul ettim. Pazartesi günü elime ulaştı. Orjinal ürün kutusu ve faturasıyla geldi. Ancak ellerinde olmayan bedeni sitelerinde var olarak gözükebiliyor. Ben normalde 41 giyiyorum ama spor ayakkabı kalıpları dar olduğundan 42 sipariş etmiştim. Neticede gelen ayakkabı yanlardan biraz sıkıyor. Kalıba koydurmayı düşünüyorum. Zaten 370₺ yerine %50 indirimle 185₺ ye aldım. O yüzden iade etmedim. Dediğim gibi ürün aldıkdan sonra arayıp görüşmekte fayda var yoksa süprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 98C56941-DB64-43DD-8C18-4C3364D79ECF.jpeg
    98C56941-DB64-43DD-8C18-4C3364D79ECF.jpeg
    128,3 KB · Görüntüleme: 414
  • 45FA3AF6-543D-4205-A316-595F0E7CFA70.jpeg
    45FA3AF6-543D-4205-A316-595F0E7CFA70.jpeg
    112,5 KB · Görüntüleme: 436
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı