Şarj aleti sokete tam oturmuyor

• Konuyu başlatan vRos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 34B
Hocam iyi okuyun şarj aleti sokete tam oturmuyor başka aletle denedim tam oturuyor
Daha önce iPhone'umda aynı sorunu yaşadığım ve sizde telefon/kablo modeli belirtmediğiniz için bahsedeyim demiştim, bana da farklı şarj aletleri tam oturuyor gibi gelmişti.

Ama Android şarj aletleri (Micro USB) yapı olarak daha farklı haklısınız, kilit mekanizmaları vs var tam oturması daha kesin.
Kürdan sokmayın. Ben yandım... siz yanmayın.
Kürdan işi de yine Lightning giriş için geçerli, Micro USB'yi bozar büyük ihtimalle. Daha önce çengelli iğne ile defalarca temizledim dikkatli bir şekilde.

Herkese teşekkürler pense ile biraz sıktım ucunu tam giriyor şimdi sert bir şekilde çıkmıyorda artık ama biraz da olsun korkuyorum hani bozma ihtimali var mı diye artık hayırlısı diyelim.

Nasil yaptin detaylı anlatır misin
Pense ile şarj soketinin ucunu hafifce sıktım (dikkatli olun hafifçe uç kısmı)hafif hafif sıkarak denedim en sonunda sert takılmaya başladı sonrada bıraktım şuanda gayet iyi duruyor ucunda bükülme gözükebilir sıkıntı etmeyin herhangi bir sorun olursa da 0 şarj aleti alabilirsiniz fiyatlar 50 TL civarında

Eğer şarj etmeyen kablonuz varsa aynı yöntem işe yarıyor. Sorun çözüldüyse mesajımı raporlayıp sorunum çözüldü yazar mısın? Konu artık kapatılabilir.

Geri
Yukarı