Şarj aleti uç kısmındaki çizik kullanıma bağlı oluşabilir mi?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, cihazım A23 biraz takıntılı bir adamım cihaz tam 2 aylık Vatan Bilgisayar mağazasından 0 kapalı kutu alınma uç kısmında bir çizik leke gördüm şarj almasında herhangi bir sıkıntısı yok. Sadece leke ve çizik alırken böyle bir şey var mı diye dikkat etmedim, çünkü 4 yıl Samsung A20 cihaz kullanımımın ardından ailem telefon alacağız dediğinde ne alsalar kafi, o kadar mutluydum. Adam açtı kurdu, kullanıyorum 2 aydır. Memnunum fakat dediğim gibi çizik tarzı lekeler var, ben bu sebepten servisede veremem. Adamlar bana bir taraflarıyla güler ama konu şu vatan da böyle çizikli malı bu şekilde bana satmış olabilirler mi yoksa hani telefon şarj soketine tak çıkar herkeste var mı oluşması normal mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim telefonumun şarj kablosunda da aynı çizgiler vardı kutuyu ilk açtığımda. Normal bir durum.

Merhaba, cihazım A23 biraz takıntılı bir adamım cihaz tam 2 aylık Vatan Bilgisayar mağazasından 0 kapalı kutu alınma uç kısmında bir çizik leke gördüm şarj almasında herhangi bir sıkıntısı yok. Sadece leke ve çizik alırken böyle bir şey var mı diye dikkat etmedim, çünkü 4 yıl Samsung A20 cihaz kullanımımın ardından ailem telefon alacağız dediğinde ne alsalar kafi, o kadar mutluydum. Adam açtı kurdu, kullanıyorum 2 aydır. Memnunum fakat dediğim gibi çizik tarzı lekeler var, ben bu sebepten servisede veremem. Adamlar bana bir taraflarıyla güler ama konu şu vatan da böyle çizikli malı bu şekilde bana satmış olabilirler mi yoksa hani telefon şarj soketine tak çıkar herkeste var mı oluşması normal mi? Teşekkürler.
Normal bir şey, olur. Bu kadar mükemmelliyetçi olup takmaya gerek yok. Kılıf da kasayı bozuyor. Havasızlıktan vernik dökülüyor. Eğer ilk günkü gibi kalsın istiyorsan kılıfsız bir şekilde kullanmalısın, tabi dikkatli olmak kaydıyla.

Hocam benim telefonumun şarj kablosunda da aynı çizgiler vardı kutuyu ilk açtığımda. Normal bir durum.

Fotoğraf atar mısınız bir de sizin dediğiniz çizgiler benimki ile aynı olmayabilir.

Normal bir şey, olur. Bu kadar mükemmelliyetçi olup takmaya gerek yok. Kılıf da kasayı bozuyor. Havasızlıktan vernik dökülüyor. Eğer ilk günkü gibi kalsın istiyorsan kılıfsız bir şekilde kullanmalısın, tabii dikkatli olmak kaydıyla.

Hocam ben mükkemmelliyetçi bir insanım 0 aldığımda bu çizikler var mıydı bilmiyorum o heyecanla her şeyi unuttum ama unuttuğum içinde kendime sinirliyim konumuza gelelim hocam dediğim gibi şarj girişine tak çıkar herkeste olur mu hocam?

Görsel eklemeniz daha iyi olurdu.

Hocam bildiğiniz leke çizik @armas hocam konuya bakabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 20230529_153551.jpg
    20230529_153551.jpg
    111,7 KB · Görüntüleme: 29
Takıntılı olduğunu kendin söyledin zaten. Evet her şarj aletinde böyle çizikler olabilir, ne halde aletler kablolar var görsen. Takma kafana gerek yok.

Geri
Yukarı