Şarj edilebilir Pil Önerisi

Makaleler
42
Tansiyon aleti gibi şeyler için sık sık AA pil almam gerekiyor. Ben de bunun yerine şarj edilebilir pil almaya karar verdim.

Bu ürünü alacaktım aslinda ama pillerinin AAA olduğunu fark ettim.

Bana F/P şarj edilebilir pil tavsiyesi verir misiniz?

AAA pil olan model buydu indirimde.

İnternette stok yok gösteriyor lakin mağazasına giderseniz IKEA'nın pillerini öneririm.
Hocam merhaba soracağım soru biraz konuyla alakasız ama yine de sormak istedim. Bu piller Hepsiburada da da satılıyor ve IKEA bana çok uzakta ve benim IKEA ya gitme ihtimalim yok sizce Hepsiburada dan almak mantıklı mı? Satıcıya kullanım durumunu sordum sıfır dedi.

Hocam merhaba soracağım soru biraz konuyla alakasız ama yine de sormak istedim. Bu piller Hepsiburada da da satılıyor ve IKEA bana çok uzakta ve benim IKEA ya gitme ihtimalim yok sizce Hepsiburada dan almak mantıklı mı? Satıcıya kullanım durumunu sordum sıfır dedi.

Hocam HB'den alacağınıza şehrinde IKEA olan bir arkadaşınız falan yok mu o alsın size postalasın. Fiyatları aynı olsa neyse alın diyeceğim ama yurt dışından gelen bir ürün değil ki adamlar IKEA'dan alıp ilana yüksek karla koymuşlar gibi görünüyor.

IKEA'da 319 TL olan 2450 mah 4'lü pili HB'de 565'e satıyorlar, IKEA'da 179 TL olan 1900 mah 4'lü pili HB'de 366'ya satıyorlar.

Geri
Yukarı