Tekrar şarj edilebilir pil önerisi

Hayır 234 ben bunu kullanıyorum.
Ben amazondan alayım içim rahat olsun diye düşünüyorum 50-60 tl fazla veririm onda sıkıntı yook ayrıca 2 tane daha pil alacağım için 130 tl civarında tutuyor o yüzden 400 tl dedim

Hayır 234 ben bunu kullanıyorum. Çok sık kullanacaksanız da o siyah olan şarjlı pillerinden alırsınız yanına attığınızdan çok daha F/P'ye gelir.
Siyah olanlar mı? Bu arada bu pillerin şarjı kaç saat gidiyor ? @epimedium

9. Nesil kolda GP recyko Pro 2000MAH kullanıyorum cok memnunum ben alırken GP recyko 2700'luk yesil modelde vardı ama Pro'lar (griler) daha cok şarj edilmeye imkan saglıyor diye bunu almıştım.
2 senedir yesil 2700'luk kullanan arkadasım da var

Siyah olan dediğiniz bunlar mı?

Bunlar ise sizce hangisi alınır ?

9. nesil kolda GP recyko Pro 2000MAH kullanıyorum cok memnunum ben alırken GP recyko 2700'luk yesil modelde vardı ama Pro'lar (griler) daha cok şarj edilmeye imkan saglıyor diye bunu almıştım.
2 senedir yesil 2700'luk kullanan arkadasım da var.

Sizce yanında hangi piller alınır? Link atabilir misiniz?

Benim kullandıklarım bunlar genelde kol cok kullanmam bazı oyunları da sadece kolla oynarım günde 4-5 saat Diablo 4 oynadığımda şarjı 5-6 gün gitti.

GP'nin bütün şarj olan pillerinden memnun kalırsınız hocam 800 lukler haric.

Benim kullandıklarım bunlar genelde kol cok kullanmam bazı oyunları da sadece kolla oynarım günde 4-5 saat Diablo 4 oynadığımda şarjı 5-6 gün gitti.

Bundan amazonda var mıdır kol dahil birkaç şeyi oradan söyleyeceğim topluca söylersem daha iyi olur

Son düzenleme:
O da 2000MAH mış hocam modelin ismi 2100 imiş

Hocam sizce bu attığım 2000MAh'lık Pro'yu mu almalıyım yoksa 2600MAh'lık yeşil olanları mı sizce hangisi?

Bende alırken ikisi arasında kaldım. Pro'lar kapasite bakımından biraz düşük kalsa da şarj dongüsü olarak daha iyi oldugu icin Pro almıştım.

800lükler de gayet iyi AAA pillere göre. Pro serisinin AAA ve AA pillerini kullanıyorum. Uzun ömürlü piller AAA'lar Steelseries Rival 3 Wireless'a AA'lar 9. nesil Xboxta takılı gayet iyi piller.

Geri
Yukarı