Şarj kablosu Oculus Quest 2'de link olarak kullanılır mı?

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba, 1-2 tane daha konu açmıştım ancak şu an elimde bir bilgi var. Xiaomi MDY-11-EZ adaptörünün gözlüğüme uyduğunu gördüm ancak evdeki diğer kablolar uyumluluk sağlamıyor. Type-C'nin sanırım farklı türleri vardır diye düşündüm ancak tam emin değildim. Dediğim adaptörün kablosunun 2M versiyonu yokmuş bende internetten bir kablo baktım. Bu kabloyu Xiaomi cihazı için alan, ya da direkt Oculus Link için kullanan var mı merak ettim.

Eğer Xiaomi Note 9 Pro için bir kablo alan var ise onu da paylaşırsanız sevinirim. O telefona olan giriş gözlüğe de olur diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer gözlüğünüz ve telefonun şarj girişleri aynı ise bu kablo ile hem telefonu hem de gözlüğü şarj edebilirsiniz. Sorun çıkartacağını düşünmüyorum. Ayrıca bu kablo ile telefon veri aktarması da yapabilirsiniz.

Eğer gözlüğünüz ve telefonun şarj girişleri aynı ise bu kablo ile hem telefonu hem de gözlüğü şarj edebilirsiniz. Sorun çıkartacağını düşünmüyorum. Ayrıca bu kablo ile telefon veri aktarması da yapabilirsiniz.
Hocam benzer bir kablo almıştım girişi uymamıştı. Bende annemin telefonun şarj kablosu olunca ümidi kesmedim aradım falan bu kablo dediğim gibi o telefonda oluyormuş bende hem öyle ümitlendim birde çoğu kişi kullanıyor, memmunmuş. Çalışacağını umuyorum, gün içinde sipariş vereceğim.

Hocam benzer bir kablo almıştım girişi uymamıştı. Bende annemin telefonun şarj kablosu olunca ümidi kesmedim aradım falan bu kablo dediğim gibi o telefonda oluyormuş bende hem öyle ümitlendim birde çoğu kişi kullanıyor, memmunmuş. Çalışacağını umuyorum, gün içinde sipariş vereceğim.
Hocam her girişi uyan kabloyu almayın bence. Eğer hız limiti / düşük hız gibi problemleri varsa oyun oynayamazsınız kesintiden.

Hocam her girişi uyan kabloyu almayın bence. Eğer hız limiti / düşük hız gibi problemleri varsa oyun oynayamazsınız kesintiden.
Hocam normal şarj kablosunu hareket edemesem bile denedim, herhangi bir donma ve çözünürlükte sorun bulamadım. Bu tarz kablolarında iş görebileceğini sanıyorum zaten data kablosu olarak geçiyor. Aşırı büyük bir hıza ihtiyacı yoktur bence.

Hocam normal şarj kablosunu hareket edemesem bile denedim, herhangi bir donma ve çözünürlükte sorun bulamadım. Bu tarz kablolarında iş görebileceğini sanıyorum zaten data kablosu olarak geçiyor. Aşırı büyük bir hıza ihtiyacı yoktur bence.
Aşırı büyük bir hıza ihtiyaç yok ama yinede hız seviyesi üst derecede olması gerekli bi bakım. Zaten bu yüzden usb 3.0 kullanılıyor. Usb 2.0 veri aktarma hızını limitlediği için sıkıntılar çıkartıyor.

Geri
Yukarı