Şarj kablosunun orijinalliği nasıl anlaşılır?

Amazon'dan önerebilir misiniz?
Kaç w? Telefonunuz kaç destekliyor?

Kaç w? Telefonunuz kaç destekliyor?
25w ise bu Samsung EP-TA800N Type C Hızlı Şarj Adaptörü (25W) - Beyaz : Amazon.com.tr: Elektronik
15w ise bu

Kaç W? Telefonunuz kaç destekliyor?

25W ise bu Samsung EP-TA800N Type C Hızlı Şarj Adaptörü (25W) - Beyaz : Amazon.com.tr: Elektronik
15W ise bu.

Sade kabloyu bulabilme şansım var mı peki?

Var fakat fiyatlar pek iç açıcı değil. O yüzden başka marka şarj kablosu alabilirsiniz hiçbir sıkıntı çıkmaz hocam. Adaptör daha önemli zaten.

Hocam benim asıl sorun kabloda. Bu ürünü 94 TL aldım. Sorun şu telefon tarafına giren USB girişi alt kısmı kopmak üzere neredeyse. Bükmeyeceğim için iade etmesem mi acaba? 🤔 3 yıllık telefonun yedek parçası yok neredeyse. Avrupa'da parçasını bulursun burada bulamıyorsun. Çok ilginç.

Hocam benim asıl sorun kabloda. Bu ürünü 94 TL aldım. Sorun şu telefon tarafına giren USB girişi alt kısmı kopmak üzere neredeyse. Bükmeyeceğim için iade etmesem mi acaba? 🤔 3 yıllık telefonun yedek parçası yok neredeyse. Avrupa'da parçasını bulursun burada bulamıyorsun. Çok ilginç.
Hocam sorun çıkabilir koruyucu gidince çalışmayabiliyor. İade edip başka markadan kaliteli birşey alabilirsiniz aynı fiyata. Atıyorum Xiaomi,Huawei herhangi bir kaliteli markanın typce c kablosu olur.

Geri
Yukarı