Şarjda oyun oynanır mı?

mortalkadir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim Gaming laptopum var bugünlerde aldım ve oyun oynarken şarjda mı oynasam şarj ettikten sonra mı oynasam merak ediyorum. Şu ana kadar şarj ettikten sonra %99 gibi çekiyorum ve oynuyorum. Sizce nasıl olmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Benim Gaming laptopum var bugünlerde aldım ve oyun oynarken şarjda mı oynasam şarj ettikten sonra mı oynasam merak ediyorum. Şu ana kadar şarj ettikten sonra %99 gibi çekiyorum ve oynuyorum. Sizce nasıl olmalı?
Hocam aslında şarjda oynamanız gerekir. Hiçbir sorunu yoktur sadece normal tarayıcı kullanımında şarjda oynayın oyun oynarken şarjda oynarsanız büyük ihtimalle ekran kartı çalışmıyodur veya tam kullanımda çalışmıyor. Yanlış yapıyorsunuz şarjda oynamanız lazım hem bataryada en fazla 1-2 saat oyun oynarsınız sonra kapatıyorumusunuz

Bataryayı çıkar şarjda oyna.
Pil gücüyle performans kaybedersin.

Kanka çıkaramam ki.

Hocam aslında şarjda oynamanız gerekir. Hiçbir sorunu yoktur sadece normal tarayıcı kullanımında şarjda oynayın oyun oynarken şarjda oynarsanız büyük ihtimalle ekran kartı çalışmıyordur veya tam kullanımda çalışmıyor. Yanlış yapıyorsunuz şarjda oynamanız lazım hem bataryada en fazla 1-2 saat oyun oynarsınız sonra kapatıyor musunuz?

1 saat kadar sonra da şarjı azalınca kapatıyorum yatıyorum.

Şarjda oynamaya devaç.

Şarjda oynamaya devam.

Çok ısınmaz mı o zaman da.

Geri
Yukarı