Şarjı uzun gidecek akıllı saat önerisi

rozenkrone

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, batarya performansı uzun gidecek bir akıllı saat arıyorum. Önerilerinizi alabilir miyim? En az bir hafta gotursun tek şarjda. TR standartlarında bütçe 19 bin.

Teşekkürler.

Huawei modellerinin hepsinde şarj problemi yok diğerlerine nazaran. Bende o bütçe olsa [Huawei Watch Ultimate] alırdım.

Düz Watch serisi o kadar uzun gitmiyor. GT serisi kullandığı sistemden dolayı uzun süre götürüyor.
Watch GT 4 veya GT 3 alabilirsiniz. GT 2'den uzak durun eskidi artık ve ekranı 20Hz kasıyor gibi durur.
Ayrıca Huawei Watch yerine şarjı 2-3 güne düşürebilirseniz Galaxy Watch öneririm.

Merhaba arkadaşlar, batarya performansı uzun gidecek bir akıllı saat arıyorum. Önerilerinizi alabilir miyim? En az bir hafta gotursun tek şarjda. TR standartlarında bütçe 19 bin.

Teşekkürler.

Huawei Watch GT 3 öneririm. Şarjı iki hafta kadar gidiyor.
Akıcı, seri, telefona Huawei healt uygulaması kurarak bir sürü tema indirebiliyorsun. Güncelleme ile tam klavye geldi. İncelemelerine bakmanı tavsiye ederim.

Huawei modellerinin hepsinde şarj problemi yok diğerlerine nazaran. Bende o bütçe olsa [Huawei Watch Ultimate] alırdım.

Watch Ultimate gibi üst serilerde şarjı Watch GT 3 serisine göre çok az gidiyor diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Watch Ultimate gibi üst serilerde şarjı Watch GT 3 serisine göre çak az gidiyor diye biliyorum.

Ben Huawei saatten Apple'a geçtim ve dolayısıyla tecrübeme göre dediğin doğru da olsa yine de Apple'a göre daha iyi gider. Bir de arkadaşın verdiği bütçeye çıkmışken sadece şarj kriterini gözetmemek iyi olabilir diye düşündüm. Ben olsam yani. 😊

Watch 4 Pro Watch 3 GT'den daha iyi olmaz mı peki? Aklımdaki saat Watch 4 Pro da. 3GT'nin şarjı daha mı uzun?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı