Şarjlı tornavida tavsiyesi

Yorumlarınız için teşekkürler. Kalem gibi değil de tutma yeri olan bir tane almayı düşünüyorum. Konudaki fotoğraftaki gibi bir ürün yani. Bütçem çok değil maalesef. 200-300 TL arası bir şey.

Yorumlarınız için teşekkürler. Kalem gibi değil de tutma yeri olan bir tane almayı düşünüyorum. Konudaki fotoğraftaki gibi bir ürün yani. Bütçem çok değil maalesef. 200-300 TL arası bir şey.
Bosch İxo alabilirsiniz. Güzel bir makine. Arkadaş linkini bırakmış çantasıyla beraber falan iyi olur.

Küçük cihazlar için el ile durdurulabiliyor olması olağan bir durum. 40-60 arası NM ye sahip olanlar bile belli bir oranda durdurulabiliyor.
Dbk da Einhell yan markası diye biliyorum. Çift akülü olduğu için ekledim. Bu tarz ve mümnkünse çift akü almaya çalışın.
DBK CDI 12-Li Çift Akülü
Direk Einhell olarak da bu yapıda ürünler var fakat çift akülüleri pahalıya geliyor. Güzel fiyat araştırın.

Son düzenleme:
Bu ürünü Bauhause'dan yıllar önce almıştık diye hatırlıyorum. Yıllardır hiçbir problem yaşamadık. Fiyatını hatırlamıyorum veya hala satışta mıdır bilemiyorum ama eğer kriterlerinize uyuyorsa kesinlikle tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• IMG_20200722_102815.jpg
    IMG_20200722_102815.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 151

Yeni konular

Geri
Yukarı