Şarkı uygulaması nasıl yazılır?

Venocom

Kilopat
Hoca final ödevi olarak bir proje istedi. Biz de müzik uygulaması yapalım dedik. Kendimiz 10 tane falan şarkı ekleyip bir müzik uygulaması yapmayı düşünüyoruz. Ekranda şarkı sözleri yazacak. Favoriler kısmı olacak, işte hoca kendisi liste oluşturabilecek falan. Bu tarz bir şey nasıl yapabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bir tutum sergilemiyorum. Her şeyin cevabı internette var. Sadece " Music App development forum" yazması yeterli.

Buraya yazılan her şeyin cevabı internette var. İnternetteki cevaplar kendiliğinden oluşmuyor farkındasındır umarım. Bu forumda bulunan çözümler yarın öbür gün başka birinin işine yarayacak.

Burada ne işin var o zaman hocam. Git aradığın her şey tarayacıda var forumda ne yapıyorsun?
Forumda kalıp kalmayacağımı size mi soracağım beyefendi? Ben buraya yeni bilgi öğrenmek için katılmak istedim. Arkadaş galiba yazılım ile ilgili bir bölüm okuyor ve bu bölümdeki en önemli şey google kullanmak.
Buraya yazılan her şeyin cevabı internette var. İnternetteki cevaplar kendiliğinden oluşmuyor farkındasındır umarım. Bu forumda bulunan çözümler yarın öbür gün başka birinin işine yarayacak.
İnsanlar cevabı bulamadığı için yazıyor ve cevap oluşturuyor. Lakin bu sorunun cevabı zaten var.

Geri
Yukarı