Şarkı Ve Müziklerin Arkasına Nasıl Kapak Resmi Eklenir?

@Sunay Çuhadar Acaba sesinizi nasıl kaydettiniz? Benim de bu tarz çocuklar için yapmayı planladığım şeyler var da. Mikrofon mu kullanmalıyım, ne yapmalıyım bilmiyorum.

Başlangıç için telefonunuzun ya da bilgisayarınızın mikrofonunu deneyebilirsiniz. Eğer menun kalmazsanız ses kalitesinden, daha sonra mikrofon alırsınız.

Yani ses kaydediciden mi? Kulaklıkla yaparsam belki daha kaliteli olur.

Telefon için ses kaydediciden ancak telefonun kendi uygulaması çok iyi olmayabilir. Mağazada yüksek kalite kaydetmeye yarayan uygulamalar var. Onları da deneyin isterseniz. Bildiğim kadarıyla en kaliteli kayıt formatı wav. Bu ayara getirerek deneyin. Beğenmezseniz kulaklıkla deneyin. Onu da beğenmezseniz artık mikrofon almak gerekebilir.

Windows 10 Pro üzerinde Video Düzenleyici adındaki uygulamayı kullanabilirsin. Yanlış bilmiyorsam Microsoft Store üzerinden de indirilebiliyordu.

@Sunay Çuhadar kusura bakma, konuna ortak oldum. Benim de merak ettiğim bir konu da.😅

Benim bilgisayarım Windows 8.1. bana göre de yükleyebileceğim uygulamaları söyleyebilir misiniz?🥰

Bu uygulama muhtemelen yükleniyordur. Video düzenlemek için. Ses kaydını Open Broadcaster Software®️ | OBS ile yapıyordum ben.

Geri
Yukarı