Şarkılar nasıl yavaşlatılır?

467597

Hectopat
Arkadaşlar, çoğunuz görmüşsünüzdür, YouTube'da vs. şarkıları yavaşlatıyorlar, sonra başlığın sonuna [slowed] falan ekliyorlar. Beni anladığınızı düşünüyorum. Daha fazla saçmalamadan bu tarz bir şeyi hangi uygulamayla nasıl yapabilirim? Basit bir şeydir muhtemelen fakat tecrübem olmadığı için sormak istedim.

Örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, çoğunuz görmüşsünüzdür, YouTube'da vs. şarkıları yavaşlatıyorlar, sonra başlığın sonuna [slowed] falan ekliyorlar. Beni anladığınızı düşünüyorum. Daha fazla saçmalamadan bu tarz bir şeyi hangi uygulamayla nasıl yapabilirim? Basit bir şeydir muhtemelen fakat tecrübem olmadığı için sormak istedim.

Örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Capcuttan direk yavaşlatabilirsiniz.

Hocam pek bilmiyorum ama FL Studio'dan şarkının BPM'ini düşürerek oluyorsa oluyordur.

Camtasia Studio'da böyle bir özellik bulunmakta. Videoyu kuyruğa atıp sağ tıklıyorsunuz ve hızını 100 üzerinden ayarlıyorsunuz.

Video düzenleme programlarının yardımıyla yapabilirsin.

Örnek:

Çoğu video edit programından basitçe yapabileceğin bir şey bu. Mevcut kullandığın video edit programı varsa program adı ve reverb+slow tarzında aratırsan muhtemelen çıkacaktır.

Geri
Yukarı