Şarkım nasıl?

Fikrin çok güzel böyle devam edebilirsin fakat bence gerçekçi yapmana gerek yok çünkü zaten bunun 5 yaşındaki bir çocuk bile kedi olmayacağını anlar o yüzden atıyorum khontkarın "beamer boi" şarkısının ritimlerine göre miyavlayabilirsin hem herkes sal*k gibi gülme krizine girer hem de daha da ünlenirsin yani en azından bu şekilde olmak yerine daha fazla izlenirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek bu senin bu şarkında ritimlerini devam ettirsen az ama güzel konuşsan çok güzel dinlenirsin :D ve bence artık söylediğin sözleri Loop'a bırakma zamanın geldi en azından fazla dinlenmek için zaten amaç bu değil midir?

Sağ ol önerilerin için. Bu şarkım ilk ve en iyisiydi bence. Buna benzer şeyler yapacağım artık.

Selamlar kendim kedi sesi çıkarıp şarkılar yapıyorum. Güzel geri dönüşler alıyorum çevremden sizlerin fikirlerini merak ettiğim için buraya yazıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bazıları söz yazıp söyle diyor fakat kediler konuşamadığı için yapmıyorum. Gerçekçi olması benim için önemli.
Sürekli aynı sesi duymak hoş olmamış.
Bir dahakine etiketleyin beni. Başarılar :).

Geri
Yukarı