Şarkım nasıl?

beatçihaha

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, amatör olarak rap yapıyorum. Eksilerimi falan söyleyebilir misiniz? Kendimi geliştirmek istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok profosyonel bir dinleyici değilim ama hataların:
1- Müzik yapmaya çalışman
2- 1.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyse işin şakasını, mizahını bırakalım. Bence @bursali'nın dediği gibi sesin çok ham. Sözler de havada kalıyor biraz. Müzik - fon dengesi yok pek. Hem kendi sesinde hem fonda oynama yapman şart.

En büyük sorun ses, geliştirmen lazım. Sözlere girmiyorum anladığım kadarıyla amaç ortaya anlamlı bir iş çıkarmak değil zaten. Bir de beat ile uyumsuz söylüyor gibisin, ama tam olarak anlayamadım.

Dostum ilk olarak “öh” kısmını kaldır ve bu tarz kelimeleri kullanacaksan efekt falan yap bence çünkü kişinin tüm balgamını dinleyici hissediyor.

Sizin çalınmanıza engel olan karakollar, yüksek ihtimalle müziğe ihanetinizden ötürü sizi tutuklama derdine düşmüştür. Yoksa, ortada suç teşkil edebilecek herhangi bir eylem görünmemektedir.

Kulaklarımı geri ver.

Yeni konular

Geri
Yukarı