[Satılık] Sıfır HD7790 1 Gb 128 bit ekran kartı (Açılmamış kutu)

amar84

Hectopat
Yer
Kemerburgaz, Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Tiyatro-Sinema Oyuncusu
Merhaba arkadaşlar 28.04.2014 tarihinde Vatan bilgisayardan aldığım ve kesinlikle kutusundan bile çıkartmadığım. Sıfır Hiç bir şekilde kullanılmamış ekran kartını hazır başka bir sistem aldığımdan satmaya karar verdim.
HD7790 DirectCU II GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı.

Vatan bilgisayar'dan 270 tl + kargo ücretine aldım yeni sistem toplayanların işine yarayacağını düşündüğümden burada paylaşma gereği duydum.
Şuanda vatanda 268 tl.
Ben az bir zarar etmeye razıyım sorun değil o nedenle 250 tl'ye verebilrim.
İstenirse sanal pazar üzerinden yada sahibinden.com üzerinden de satılabilir.
Elden almak isteyenler Kemerburgaz'dan elden alabilirler.
ASUS_7790.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben az bir zarar etmeye razıyım sorun değil o nedenle 250 tl'ye verebilrim.
Kardeş istersen aynı fiyata sat. Sonuçta ürün alınmış. Kullanılmamış olsa dahi çoğu kişi için 2. el. Bence 2. elde ürün en fazla %75 fiyatına satılmalı. Ben alacak olsam gider mağazadan sıfır ürün alırım daha iyi.

Hocam ekran kartı vatanın ürünü zaten. Faturası garantisi herşeyi duruyor. Ben ekran kartını aldıktan sonra komle sistem satın aldım satın aldığım kasada çok yüksek model ekran kartı var. Buna ihtiyaç kalmadı. Vatandan 18 tl daha verip aldıkları ürün aynı ürün olacak. Bütçesi sıkıntılı olan için kendimden biliyorum 18 tl +kargo büyük para olabiliyor.

Ayrıca Kullanılmış 2,el ürün değil. kullanılmamış sıfır ürün. İhtiyacı olan olursa 10 20 daha düşerim sorun değil ama maksat ihtiyacı olana vermek. Parasında değilim yani.

Kardeş istersen aynı fiyata sat. Sonuçta ürün alınmış. Kullanılmamış olsa dahi çoğu kişi için 2. el. Bence 2. elde ürün en fazla %75 fiyatına satılmalı. Ben alacak olsam gider mağazadan sıfır ürün alırım daha iyi.
2, el olması için kutusundan çıkarılmış olması gerekir. Lütfen almak istemiyorsanız bari konuyu trollemeyin. Kutusu açılmamış bir iki haftalık ürün birilerinin işine yarayabilir %75 gibi kesin bir rakama nasıl emin olabiliyorsunuz ki?
İsteyen vatandan alabilir. Maksat değerlendirmek.

Kartın kutusundan fotoğraflar atabilir misin?
Tabiki. Birazdan ekliyorum.

ds4nn.jpg

Resmi yükledim altta

Fiyat bencede fazla. Sen kullanmadığını düşünüyorsun. Ama alacak adam ikinci el almış gibi gelecek. 200 TL gibi bir fiyata rahat satabileceğini düşünüyorum.

Çok önemli değil ya 200 TL'ye de verebilirim. Garantisi vs boşa gitmesin birde bir sürü ihtiyacı olan insan var ihtiyacı olan birine vermek istiyorum. Dediğim gibi parasında değilim. Maksat elden çıkarmak boş yere dolabın üstünde durmasın. :) RAM falan almak için kullanırım parasını.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı