SATA 2 anakarta SATA 3 dönüştürücü takılır mı?

merto14

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bunu alsam anakart SATA 3 hizina ulasir mi? Sipariş vereceğim ona gore. Teşekkürler.

Screenshot_20240413_044336_AliExpress.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçük su musluğuna büyük hortum taksan suyun akış miktarı artarsa neden olmasın ki ??
Anakartin çıkışı zaten sata 2 ise sata 3 u sata 2 ye bağlandığına göre sistem ortalama sata 2 hızında çalışır.

Ancak senin gösterdiğin donanım dönüştürücü değil kendi başına bir sata 3 soketi. O sebeple resimde gösterdiğin sata3 pcie kartını pcie slotuna takarsan sata3 hızıni destekleyen cihazları sata 3 olarak kullanırsın.

Küçük su musluğuna büyük hortum taksan suyun akış miktarı artarsa neden olmasın ki?
Anakartin çıkışı zaten SATA 2 ise SATA 3'u SATA 2'ye bağlandığına göre sistem ortalama SATA 2 hızında çalışır.

Ancak senin gösterdiğin donanım dönüştürücü değil kendi başına bir SATA 3 soketi. O sebeple resimde gösterdiğin SATA3 PCI-e kartını PCI-e slotuna takarsan SATA3 hızıni destekleyen cihazları SATA 3 olarak kullanırsın.

GA-M68MT-S2 anakart bu hocam alsam taksam uyar mı SATA 3 hizina ulasabilir miyim? SSD var yariya dusuyor performans memnun degilim.

Küçük su musluğuna büyük hortum taksan suyun akış miktarı artarsa neden olmasın ki?
Anakartin çıkışı zaten SATA 2 ise SATA 3'u SATA 2'ye bağlandığına göre sistem ortalama SATA 2 hızında çalışır.

Ancak senin gösterdiğin donanım dönüştürücü değil kendi başına bir SATA 3 soketi. O sebeple resimde gösterdiğin SATA3 PCI-e kartını PCI-e slotuna takarsan SATA3 hızıni destekleyen cihazları SATA 3 olarak kullanırsın.

SSD SATA 3 şu an sipariş verdim sağ ol.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı