SATA 2 laptopa SATA 3 SSD takılır mı?

Bütçe
650

Mahmutpro

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
SSD veya HDD modeli
Dahua C800A
Arkadaşlar bilgisayarıma yeni SSD alacağım da, SATA 2 bilgisayar SATA 3 SSD alsam sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@mkg83 Bir ürünü yorumlamak için kullanmak şart değil. Elinin altında internet var. Bir ürünün incelemesine, testine ulaşmak 3 saniye. Burada herkes kullandığı şey hakkında konuşacaksa kimse hiçbir şey konuşamaz. Araştırıyorum, SSD'ler hakkında senden en az 10 kat fazla bilgim var.

Dahua son zamanlarda türedi diye kötü değil, ne olduğu belirsiz. İncelemesi olmayan, yazılım desteği olmayan, Firmware desteği olmayan, fason üretim bir SSD. Bu bütçede zaten kaliteli bir şey bulamaz.

Ha sen diyorsan kullanmadığın şey hakkında yorum yapma, o zaman Dahua'yı neden savunmaya kalkışıyorsun? Kullandın mı? Kullandıysan hadi incelemesini paylaş da bilgi edilelim.

Teknolojik ürünlerde "kullanmadan yorum yapma!" gibi saçma sapan bir yorumda bulunma. Google'ın ne işe yaradığını öğren ve araştır. Ben araştırıyorum, SSD'ler hakkında bilgim var. Bilgim dahilinde de yorum yapıyorum.

Dahua SSD'ler alınmaz. Alınır diyorsan neden alınacağını açıkla. Bana incelemesini gönder. Donanım özellikleri hakkında bilgi ver. Kanıtla kendini. Elimin altında internet var, yazıyorum araştırıyorum, öyle konuşuyorum.Varsa alınabilirliği kanıtla diyorum.

Neden alınmayacağını yazayım sana:

-Donanımsal olarak zayıf olduğu belli.
-Bilinen bir marka değil, destek konusunda sıkıntı çekersin.
-Yazılımı bulunmuyor.
-Firmware desteği yok, sorun olsa kaldın öyle.

SSD'ler hakkında da hiçbir bilgin yok. Bir şey bildiğini düşünüyorsan aç bir konu, istediğin SSD hakkında seninle tartışabilirim neden iyi ve kötü olduğu hakkında. Sen de anca öyle ''kullanmadığın şey hakkında yorum yapma'' dersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı