SATA AHCI sürücülerini nereden bulunur?

The_Moon

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ57200U CPU 2.50Ghz 2.71Ghz
Nvdia Geforce 930MX
8 GB DDR4 Ram
Asus X542UR
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
266 GB Sata SDD
Ekran kartı
Geforce 930MX
Anakart
X542UR
İşlemci
İntel İ7-7200U
Bilgisayarıma Windows 10 ile Windows 7 Dual boot yapmak istedim .ama Windows 7 kurulum esnasında SATA AHCI sürücülerini bulamadı. Herkesin yapacağı gibi internette araştırma yaptım karşıma bırak AHCI sürücülerini, SATA sürücüleri bile çıkmadı. Diğer sitelere girmek bile istemedim, güvenilir durmuyorlardır(ya da ben öyle düşünüyorum) SATA AHCI drivelreini nasıl bulabilirim?

Bilgisayarıma Windows 10 ile Windows 7 Dual boot yapmak istedim .ama Windows 7 kurulum esnasında SATA AHCI sürücülerini bulamadı. Herkesin yapacağı gibi internette araştırma yaptım karşıma bırak AHCI sürücülerini, SATA sürücüleri bile çıkmadı. Diğer sitelere girmek bile istemedim, güvenilir durmuyorlardır(ya da ben öyle düşünüyorum) SATA AHCI drivelreini nasıl bulabilirim?
Cihazınızın sitesinde sadece Windows 10 sürücüleri var, Windows 10 çıkmış bir cihaz için Windows 7 sürücüsü bulmanız biraz zor.

Cihazınızın sitesinde sadece Windows 10 sürücüleri var, Windows 10 çıkmış bir cihaz için Windows 7 sürücüsü bulmanız biraz zor.

Bu konuda haklısınız. Driverpack adlı bir internet sitesinde Windows 7 için yapılmış sürücüler bulum. Ama aralarından AHCI adı geçen yoktu, acaba SATA AHCI sürücüleri farklı bir adla gözükmesi olanağı var mıdır?

1706947973704.png

Bulduğum sonuçta altıncı nesil işlemciler için yazıyor, benim bilgisayarım ise yedinci nesil.

Yeni konular

Geri
Yukarı