SATA güç kablosu eksik

amazing222

Femtopat
Arkadaşlar yeni SSD aldım sisteme disk klonlama ile işletim sistemini SSD'ye geçireceğim bunun için hazırlık yaparken PC'nin kasasını açtığımda SATA için veri kablosu olarak 2 tane giriş 1 kablo bulunurken (kabloda alacağım) SATA güç kablosu kısmında 1 tane güç kablosu var aradım bulamadım nasıl yapacağım bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20200717_225506.jpg
    IMG_20200717_225506.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 106
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kabloyu ve sata veri kablosunu disardanmı yoksa netten mi almamı önerirsin malum netten alınca 8 liralık bir kablo kargo ile birlikte 16 lira tutuyor ?
Hocam resimde bulunan işlemci fanı üzerindeki beyaz sokete veya aynı benzerine takıp SSD'ye takacaksınız. Sorun çözülecektir.
Bu kabloyu ve sata veri kablosunu disardanmı yoksa netten mi almamı önerirsin malum netten alınca 8 liralık bir kablo kargo ile birlikte 16 lira tutuyor ? Bide sata 3 kablosu sata 2 ye uyarmi?

Bu kabloyu ve SATA veri kablosunu disardan mı yoksa netten mi almamı önerirsin malum netten alınca 8 liralık bir kablo kargo ile birlikte 16 lira tutuyor?
Bu kabloyu ve SATA veri kablosunu disardan mı yoksa netten mi almamı önerirsin malum netten alınca 8 liralık bir kablo kargo ile birlikte 16 lira tutuyor? Bir de SATA 3 kablosu SATA 2'ye uyar mı?

Hocam herhangi bir yerden alabilirsiniz. Kablo uyumlu olur.

Ssd olarak Sandisk 240GB SSD (253 TL) sipariş ettikten sonra intenso 240GB SSD KDV indirimine girmiş (229 TL) siparişi iptal ettirmeyi düşündüm ama nasıl intenso iyimidir siparişi iptal ettirmeye degermi?

Hocam daha önce duymadım. Bence Samsung veya Kingston alın.

Geri
Yukarı