SATA SSD fiyatları düşer mi?

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, SATA SSD fiyatları M.2 diskleri geçmeye başladı artık. Bana şu anda SATA SSD gerekiyor ve Kioxia 889TL'ye düşmüş. Nays kart ile 800 civarına gelecek ben almayı düşünüyorum ancak daha düşer mi emin olamadım. Beklemeye değer mi? TR şartlarında düştüğünü görmedim ama yine de bir fikir danışayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam Nays ile alacaktım 5 dk önce gördüm alamadım be stok kalmadı. Sağlık olsun 801 TL'ye kaçmazdı ya adamakıllı bir SSD bir de 480 GB. Dandik kötü kontrolcü SSD Plus 684 TL. Bayağı mantıklıydı almak hayırlısı be alanlara hayırlı olsun.

Tam Nays ile alacaktım 5 dk önce gördüm alamadım be stok kalmadı. Sağlık olsun 801 TL'ye kaçmazdı ya adamakıllı bir SSD bir de 480 GB. Dandik kötü kontrolcü SSD Plus 684 TL. Bayağı mantıklıydı almak hayırlısı be alanlara hayırlı olsun.

Diğer forumlarda bu model alınmaz dedikleri için bende terredütte kaldım ve stok bitmiş :D

Diğer forumlarda bu model alınmaz dedikleri için bende terredütte kaldım ve stok bitmiş :D

Hocam alınmaz mı ya kim diyor onu kaç gündür öneriyoruz Japon markası giderildi o sorun buyur

Hocam alınmaz mı ya kim diyor onu kaç gündür öneriyoruz Japon markası giderildi o sorun buyur
İlgili konu;

Bende kronik sorunlu diye biliyordum bilseydim değiştirildiğini alırdım.

İlgili konu;

Bende kronik sorunlu diye biliyordum bilseydim değiştirildiğini alırdım.

Ah be neyse hayırlısı bunda da vardır hayır.

M.2 modeli 630 küsurmuş oda stokta kalmamış 240 GB'lık ta stokta kalmamış bayağı hızlı bitti.

Geri
Yukarı