SATA SSD'ye M.2 SSD takviyesi

Loewrxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bir sorum olacak. Şimdi ben SATA SSD kullanıyorum Samsung EVO 870.
PC 20 saniyeye yakın sürede açılıyor. M.2 SSD alsam 980 gibi bir marka PC açılma hızına bilgisayarın genel çalışma hızına katkısı olur mu?

Merhaba bir sorum olacak. Şimdi ben SATA SSD kullanıyorum Samsung EVO 870.
PC 20 saniyeye yakın sürede açılıyor. M.2 SSD alsam 980 gibi bir marka PC açılma hızına bilgisayarın genel çalışma hızına katkısı olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan fikir sahibi olabilirsiniz.
Hocam onu biliyorumda iste suan windows kurulu düzen oturmuş m2 ssd alsam windowsu aktarmadıktan sonra çokta bi anlamı olmaz gibi ama aktarmak zor sanırsam

Hocam onu biliyorumda iste suan windows kurulu düzen oturmuş m2 ssd alsam windowsu aktarmadıktan sonra çokta bi anlamı olmaz gibi ama aktarmak zor sanırsam
Hayır zor değil

H

Hocam bir şey daha soracağım BIOS'ta mesela boot yerinde benim 860 EVO seçili Windows'u ilk kurduğumda 860 EVO var diye ona kurmuştum 2 yıl arayla 870 EVO'ya geçmiştim boot yerinde 860 EVO yerine 870'i seçsem ne degişir.

Bir şey değişmez uğraşmak istemiyorsanız format atın winodowsu 870 EVO'ya kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı