Satellite c855-214 RAM veya İşlemci Değiştirme

Afacan Mini

Hectopat
Merhaba,
Bende Satellite c855-214 laptop var. Laptop ekran kartı, ram ve işlemci olarak artık isteklerimi karşılamıyor. İnternette baktığımda ramin arttırılabildiği yazıyordu. Aranızda bu laptopun ekran kartı, ram veya işlemcisini değiştirilip değiştirilmediğini bilen biri var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ram'ini yükselte bilirsin. Senin ki muhtemelen 4 gb, max 8 gb'a kadar yükseltme yapılabiliyor. Ekran kartına yükseltme sadece MSI da var diye biliyorum. İşlemciye gelecek olursak o da sadece aynısı ile değiştirilebilir. Hatam olabilir işlemcide ama benim bildiklerim bu kadar. Buradaki gibi yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ram'ini yükselte bilirsin. Senin ki muhtemelen 4 gb, max 8 gb'a kadar yükseltme yapılabiliyor. Ekran kartına yükseltme sadece MSI da var diye biliyorum. İşlemciye gelecek olursak o da sadece aynısı ile değiştirilebilir. Hatam olabilir işlemcide ama benim bildiklerim bu kadar. Buradaki gibi yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı