Satellite L850-1TX Formattan Sonra Oyunlarda FPS Düşüsleri

CaptainKhaoZ

Hectopat
Daha fazla  
Şubatta PC'yi Office Programlarını yüklemek için tamirciye vermiştim. Geçen günlerde geldi. Virüs bulunmuş. W10'a da bi türlü Office yükleyememişler. Bu yüzden W8.1'e dönmüş. PC elime geçtiği gibi oyunları yükledim. Açtığım gibi şok oldum. CS:GO açılmıyor, Garry's Mod 6 FPS aksiyonlu aksiyonsuz en fazla 26 görebildim. Warface ise "Low" ayarlarda 6. Formattan önce Gmod'da 120 alıyordu. Aynı zamanda AMD Catalyst Control Center -'de silinmiş. W10'dayken Crimson Web yapmıştım. Çözünürlük düşmüş. "Youtube'ye girdiğimde tam ekran izlenmiyor. Çözümü nedir?

PC:Satellite L850-1TX - Toshiba

Birde ekranda yırtılmalar oluşuyor galiba. Tam ne olduğunu bilmiyorum. Monitör sürücü tarihi ise 2006 gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücüsünü yükleyin.

Ayrıca keşke format için bilgisayarcıya vermeseydiniz. Bir sürü rehber var. Zaten Office bile kuramayan bilgisayarcıya ne denir ki?

Şubatta PC'yi Office Programlarını yüklemek için tamirciye vermiştim. Geçen günlerde geldi. Virüs bulunmuş. W10'a da bi türlü Office yükleyememişler. Bu yüzden W8.1'e dönmüş. PC elime geçtiği gibi oyunları yükledim. Açtığım gibi şok oldum. CS:GO açılmıyor, Garry's Mod 6 FPS aksiyonlu aksiyonsuz en fazla 26 görebildim. Warface ise "Low" ayarlarda 6. Formattan önce Gmod'da 120 alıyordu. Aynı zamanda AMD Catalyst Control Center -'de silinmiş. W10'dayken Crimson Web yapmıştım. Çözünürlük düşmüş. "Youtube'ye girdiğimde tam ekran izlenmiyor. Çözümü nedir?

PC:Satellite L850-1TX - Toshiba

Birde ekranda yırtılmalar oluşuyor galiba. Tam ne olduğunu bilmiyorum. Monitör sürücü tarihi ise 2006 gözüküyor.
Hemen temiz bir W. 10 kurun. Tamircinin attığı Windows'dan hayır gelmez.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı