Satılan eski araç bulunur mu?

Aynı plaka başka araçta mı? O zaman alan kişinin plakayı değiştirmiş olma ihtimali var mı? Turkcell kullanıyorsanız plakayı yazıp 5664e gönderin. Plaka değişse bile bilgileri size ulaşır.

Hocam aracın plakası 34 rbh 53 idi.

1703428056605.png

Bu fotoğrafı Google'dan buldum. Yani plakanın yeni sahibi olan araç. Benim aracım Skoda Octavia'ydı.

Arabanızı sattıysanız, şu anki plakasını değiştirilmiş ise öğrenemezsiniz. Sadece araba modeli hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer sattığınız kişinin iletişim bilgileri duruyor ise onunla iletişime geçiniz. Sattığınız arabayı bulamazsınız.

Yine aynısı oldu.
Üzerinize mi kayıtlı idi?

Arabanızı sattıysanız, şu anki plakasını değiştirilmiş ise öğrenemezsiniz. Sadece araba modeli hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer sattığınız kişinin iletişim bilgileri duruyor ise onunla iletişime geçiniz. Sattığınız arabayı bulamazsınız.

Üzerinize mi kayıtlı idi?

Evet aracım benim üzerime kayıtlıydı. Yeni arabayı alırken bayiye takas ile aldığım için ne olduğunu bilmiyorum. Plaka değişmişse İstanbul'dan Anadolu'ya satılmıştır muhtemelen. Başka yolu yok mudur?

Evet aracım benim üzerime kayıtlıydı. Yeni arabayı alırken bayiye takas ile aldığım için ne olduğunu bilmiyorum. Plaka değişmişse İstanbul'dan Anadolu'ya satılmıştır muhtemelen. Başka yolu yok mudur?
Ne amaçlı araba hakkında bilgi edinmek istiyorsunuz? Arabanızı para verip yeniden almayı mı düşünüyorsunuz?

Aracın plakasını 5664e mesaj atın, plakası değişsin değişmesin fark etmez. Dediğiniz olay derken hata falan veriyorsa ne hatası veriyor?
Hata vermiyor.Şu an sahip olduğum otomobil gözüküyor.Eski araçlar gözükmüyor.

Ne amaçlı araba hakkında bilgi edinmek istiyorsunuz? Arabanızı para verip yeniden almayı mı düşünüyorsunuz?
Evet.O aracın manevi değeri büyük.Maddi nedenlerden dolayı satmıştım zamanında.

Geri
Yukarı