Satılan Valorant hesabı geri alınabilir mi?

Zaten öyle yaptım kanka benim e postama kayıt ettim hesabı gene de alabilir mi?

E postayı kendi üzerime aldım şifreyi degiştim nasıl alabiliyor anlamıyorum...

Desteğe hesabım çalındı diye bir bilet atıp hesabı açarken kullandığı bilgileri vermesi yeterli. Çok da stres yapmayın. Ben de LoL hesabı alıp sattım. Bana hesap geri alındı diye dönen olmadı. Geri alırsa da dediğim gibi aldığınız sitenin destek ekibine yazın.

Hesabın tüm bilgilerini degiştigim halde nasıl geri alabilir ki? E postayı bile degiştirdm.
Riot satın alınmış hesapları zaten onaylamıyor. Yasak. Satıcı kişi Riot'a ticket atıp "hesabım çalındı" diye belirtirse büyük ihtimal Riot hesaba ait bir takım bilgiler isteyecektir, daha sonra da kendisine teslim eder.

Desteğe hesabım çalındı diye bir bilet atıp hesabı açarken kullandığı bilgileri vermesi yeterli. Çok da stres yapmayın. Ben de LoL hesabı alıp sattım. Bana hesap geri alındı diye dönen olmadı. Geri alırsa da dediğim gibi aldığınız sitenin destek ekibine yazın.

Hesabın tüm bilgilerini biliyorum ilk mailine kadar.

Bilgileri bilmiyorsa gene de alabilir mi? Peki.
Kardeşim mevcut bilgileri değil, eski bilgileri sorar büyük ihtimal ile. Çünkü çalıntı diye ticket atarsa çalıntı olduğunu düşünen Riot o an ki bilgileri sormaz :) Sonuçta onların sistemlerinde bir kayıt sistemi vardır. Sen yine de çok gerilme. Ama dikkat et bir daha böyle bir şey yaparken en azından satın aldığın site güvenilir olsun.

Değiştin de, adam hesabım çalındı. Eski bilgilerim de bunlardır şeklinde mail atarsa alabilir.

Bende hesabın tüm bilgilerini biliyorum ilk mailidir aldıgı VP kodları ilk açtıgı ajan vesaire.
Kardeşim mevcut bilgileri değil, eski bilgileri sorar büyük ihtimal ile. Çünkü çalıntı diye ticket atarsa çalıntı olduğunu düşünen Riot o an ki bilgileri sormaz :) sonuçta onların sistemlerinde bir kayıt sistemi vardır. Sen yine de çok gerilme. Ama dikkat et bir daha böyle bir şey yaparken en azından satın aldığın site güvenilir olsun.

Ben hesabın eski bilgilerini de aldım bu arada garanti olsun diye <3

Geri
Yukarı