Satılan Valorant hesabı geri alınabilir mi?

Bende hesabın tüm bilgilerini biliyorum ilk mailidir aldıgı VP kodları ilk açtıgı ajan vesaire.

Ben hesabın eski bilgilerini de aldım bu arada garanti olsun diye <3

Tamam kardeş çok gerilme :D Bir site üzerinden mi satın aldın yoksa kişiden direkt olarak mı ? Yani bu şey'in ucu iki ... değnek gibi xD Yine de bir şey olmayabilir yani çok hesap satanlar var. Ama dikkatli ol. Çünkü Riot hesap alım/satım işlerini onaylamıyor. Yasak bu işlemler. Tabi yapanlar çok...

Adam benim hesabım çalındı diyerek Max 2 günde hesabını geri alabilir sende üzülürsün tabii.
Hesap alım satımı yasal değildir yapmayın şöyle şeyler ya.

Reis bir de ben böyle şeyler olursa diye hesabın ilk bilgilerini aldım dedigim gibi bakalım ne olacak.

Her şeyi bilmen fark etmiyor sadece kendini rahatlatıyorsun.

Arkadaş istediği gibi alabilir. Hesaba para verdiysen içinde skin vardır. Kredi kartı numarasını desteğe verip bile alabilir hesabı aşırı kolay bir şekilde.

İade edebiliyorsan iade et hesabı. Yoksa iş aldığın kişinin insafına kalıyor.

Ben hesabın eski bilgilerini de aldım bu arada garanti olsun diye <3
Az önce bir arkadaş kart konusuna değinmiş. Her şeyi biliyor olabilirsin fakat adamın VP satın aldığı kart bilgilerine kadar mı biliyorsun? Adamın hesabını geri alırken sende bildiklerini söylesen hesap benim desen bile o adam en son kart bilgilerini ibraz ettiğinde iş biter. Ayrıca Riot Games'e göre hesap satışı yasaktır yani fark edilirse hesap banlanır. Kısacası ikinizin de elinde kocaman bir sıfır kalır.

Aldığın kişinin niyetine bağlı. Ama aradaki ticaret iyi bir meblağ, içinde şüphe varsa bence aldığın yerle iletişime geçip iade et. Harcadığın parayı da kendi hesabında kullan.

Geri
Yukarı