[SATILDI] Satılık Temiz Turkcell'den Alınma iPhone 4 32 GB

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
SATILDI. Cihaz boşa çıktığı için satılıktır. Çift simli bir telefon ihtiyacımız vardı geçince boşa çıktı. İş telefonu olarak kullanıldığından tertemizdir. Hep kılıflı ve ekran koruyuculu olarak kullanılmıştır, kasa açısından jilet gibidir tertemizdir. Yanında 75 TL'lik çok kaliteli mekanizmalı SGP kılıf hediye verilecektir. 32 GB Turkcell ile kampanyalı alınmış, tarifesi bitmiş telefondur. Kutulu, aksesuarları faturası vs. her şeyi tamdır. Fiyat 625 TL.
YI3e0rw.jpg

7eEgSLU.jpg

5T42C4e.jpg

xEHQyXs.jpg

Sg3ozlh.jpg

klMIpxN.jpg

SNHm30v.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Siyah. Telefon 2 yıllık ama inan çok temiz. Yani dediğim gibi iş telefonu olduğu için fazla elde oynanmadı. Fotoğrafları yarın yükleyeceğim çok ciddiyim sıfırdan farksız. Kozmetik olarak mükemmel. ^^

Birkaç resim atarsan alıcı talebi artar diye düşünüyorum.

Fotoğaflar eklendi. Yanında çok kaliteli Spigen marka Armor 3 kılıf vericem. Kilit mekanizmalı çok iyi bir kılıf. Hepsiburada'dan 75 TL'yle mi ne almıştım. ^^ SGP'yi bilen bilir zaten. Filmim olsa fazladan vallahi verecektim ama kalmamış hiç.

Ne diyorsunuz? Fiyat çok makul bence. Ya cidden cihaz çok temiz ama elinize alsanız fark edeceksiniz. Enes hocam sizden önce biri daha talip oldu. O olmazsa siz beklemede kalın. ^^

Ne diyorsunuz? Fiyat çok makul bence. Ya cidden cihaz çok temiz ama elinize alınca da fark edeceksiniz. Enes hocam sizden önce biri daha talip oldu. O olmazsa siz beklemede kalın. ^^

Fiyat bence 575-650 TL arası olmalı. Açıkcası 575 düşük... Telefonculara da sor derim kaça alırsın diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı