Satılık Satılık AMD FX-6300, ASUS M5A97 r2.0, GTX 660, G.Skill 8 GB (2x4GB)

• Konuyu başlatan KELL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 283

KELL

Hectopat
Daha fazla  
Tek tek de satılık. Fiyat konusunda bilgim yok ihtiyacı olan yazsın Letgo, Sahibinden'e bakar onlara göre bir fiyat konuşuruz. Ya da tekliflerinize açığım. Ürünlerin hepsini sistemimde sorunsuz kullanıyorum arızalı hatalı çizik pini eğik ürünlerle karıştırmayın. Sadece knight online oynardım bi aralar pc den pek anlamazdım o yüzden Overclok hiç yapmadım. Şimdi yeni sistem topluyorum overclok öğreneceğim inşallah bi ben yapmamışım herkes değerinin üstünde kullanıyormuş :D

350TL AMD FX-6300.
450TL ASUS M5A97 r2.0.
550TL GTX 660.
250TL GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3

(Ankara'da yaşıyorum)
Diğer şehirlere sahibinden.com get ilan açabilirim.

Son düzenleme:
Tek tek de satılık. Fiyat konusunda bilgim yok ihtiyacı olan yazsın letgo, Sahibinden'e bakar onlara göre bir fiyat konuşuruz. Ya da tekliflerinize açığım.

AMD fx-6300.
ASUS M5A97 r2.0.
GTX 660.
G.Skill 8 GB (2x4gb)

(Ankara'da yaşıyorum)

Hocam sadece anakartı satıyorsanız görüşebilir miyiz acaba? Arkadaşım FX-8350 işlemcisi için anakart arıyor birkaç gündür uygun olursa görüşelim. Bir de fiyatı nedir?

Hocam sadece anakartı satıyorsanız görüşebilir miyiz acaba? Arkadaşım FX-8350 işlemcisi için anakart arıyor birkaç gündür uygun olursa görüşelim. Bir de fiyatı nedir?

Bu forumda özel mesaj yok sanırım nasıl konuşcaz bilmiyorum mail atar mısınız?
[email protected]

Bu forumda özel mesaj yok sanırım nasıl konuşcaz bilmiyorum mail atar mısınız?
[email protected]

Gönderdim.
Tek tek de satılık. Fiyat konusunda bilgim yok ihtiyacı olan yazsın letgo, Sahibinden'e bakar onlara göre bir fiyat konuşuruz. Ya da tekliflerinize açığım. Ürünlerin hepsini sistemimde sorunsuz kullanıyorum arızalı hatalı çizik pini eğik ürünlerle karıştırmayın. Sadece Knight Online oynardım bir aralar PC'den pek anlamazdım o yüzden overclock hiç yapmadım. Şimdi yeni sistem topluyorum overclock öğreneceğim inşallah bir ben yapmamışım herkes değerinin üstünde kullanıyormuş :D.

350TL AMD fx-6300.
450TL ASUS M5A97 r2.0.
550TL GTX 660.
250TL G.Skill 8 GB (2x4gb) Ripjaws X DDR3.

(Ankara'da yaşıyorum)
Diğer şehirlere sahibinden.com GET ilan açabilirim.

Edit: Şimdi fark ettim fiyat eklemişsiniz de o fiyatlara imkansız şu an. Teşekkür ederim iyi satışlar size. Çok abartmışsınız.

Son düzenleme:
Hocam o kadar eski parçalar için biraz fazla olmuş o fiyatlar. Anakart-Ram-işlemci üçlüsüne elden nakit olarak 750 TL teklif vermek istiyorum.
Hocam aktif olarak hala kullanıyorum bilgisayarı o yüzden çokta satasim yok ama numaranizi atarmisiniz konusalim [email protected]

Yeni konular

Geri
Yukarı