[SATILIK] Core 2 Quad Q9470 İşlemci

AlleinWolf

Hectopat
Daha fazla  
2 aya kalmadan yepyeni bir sistem topluyorum ve elimde halihazırda bulunan işlemcimi elimden çıkartmak istiyorum. Kullanımı boyunca asla hız aşırtmasına gitmedim ömrü uzun olsun diye. LGA775 soketli anakartı, 350W PSU ve AMD ATI Radeon HD4670 ekran kartıyla beraber veriyorum. Çift slot 1333 MHz DDR3 bellek desteği var anakartın. Fiyatı 300 lira olarak belirledim bütün her şey için.
0537 678 5887

Son düzenleyen: Moderatör:
Gereksiz Mesajlar
Kaçırılmaması gereken bir fiyat, iyi satışlar dilerim.

Tek ekran kartını satmayı düşünür müsünüz? Düşünürseniz ne kadar olur acaba ?

tek ekran kartını satmayı düşünürmüsünüz düşünürseniz ne kadar olur acaba ?
Normalde PSUyu hediye olarak veriyorum. İşlemci/anakart ve ekran kartının yanında. Eğer tek almak istersen biraz daha istemek durumunda kalıyorum paketi bozduğum için. 50 liradan beraber verecekken 80 lira yapmak durumundayım maalesef. Kargo alıcıya aittir.

2 aya kalmadan yepyeni bir sistem topluyorum ve elimde halihazırda bulunan işlemcimi elimden çıkartmak istiyorum. Kullanımı boyunca asla hız aşırtmasına gitmedim ömrü uzun olsun diye. LGA775 soketli anakartı, 350W PSU ve AMD ATI Radeon HD4670 ekran kartıyla beraber veriyorum. Çift slot 1333 MHz DDR3 bellek desteği var anakartın. Fiyatı 300 lira olarak belirledim bütün her şey için.
0537 678 5887

Anakartın tam modeli nedir?

Maalesef bütün sistem ikinci el olarak toplayacağım sistem için indirim olarak sayılmıştır satıcıda. İlginiz için teşekkürler.

Geri
Yukarı