[SATILIK] FX 6300 M5A97 Tabanlı Sistem

Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba sistemimi satmaya karar verdim çünkü sık seyahat eden bir insanım bu sebeple yanımda taşıyabileceğim mini itx bir sistem toplamak istiyorum.
sistemin bileşenlerini ağustos eylül aylarında parça parça para buldukça satın aldım ve 15 eylül tarihinde sistemi topladım.Sadece 3 aydır kullanılan sıfırdan farkı olmayan bir sistem.
Sistemin parçalarının kutu ve faturaları garantileri mevcuttur. Bileşenlere gelecek olursak ;
Anakart : Asus m5a97 r2.0 anakart
işlemci : Amd Fx 6300
İşlemci soğutucu : Cooler Master Hyper T4
Bellek : Corsair Vengance (4*2)8gb 1600 mhz low profile (hyper t4 büyük bir soğutucu olduğu için low profile tercih ettim ramler sorunsuz takılıyor)
Ekran kartı : Sapphire R9 270X DUAL-X OC 2GB 256BİT
HDD : Western Digital 1 TB 7200 Rpm 64 mb Cache
SSD : Kingston 120GB HyperX 3K Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 555MB / Yazma 510MB)
PSU : CORSAİR VS 650 WATT
Kasa : Raidmax Agusta WT (120-140 $ arası bir fiyata yurtdışından aldım. Bütün fanları yeşil ledli çok kaliteli ve görüntü olarak mükemmel bir oyuncu kasası piyasada bulunmuyor 200 tl den sayıyorum.)
İşletim sistemi : Windows 7 Ultimate 64 bit
Sistemimi vatan bilgisayar üzerinde topladım bu fiyat çıktı Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim + 200 tl kasa 2250 tl yapıyor düz hesap 2000 tl ye vermeyi düşünüyorum.
70 tl değerinde asus dvd cd okuyucuyu yazmadım yanında ücretsiz hediyemdir.
Sistemin resimleri ;
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Geri
Yukarı