[SATILIK] Fx 8320 ve M5a97 R2.0

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Parayı yatırdıktan sonra kargoya vereyim o zaman eş zamanlı telefonla haberleşebiliriz.

Ve anakartı isterseniz ona da bişeyler yapayım elimde kalmasın tertemiz sonuçta.

Anakart lazım değil. Sadece işlemci lazım. Haftasonu halledeli mi ?

Haftasonu halledelim ben de o zamana kadar hesap ayarlarım uygun olunca ilk mesajımdaki telefonu ara konuşalım.

Kardeşim ben sistem toplayacağım. Diğer konudaki arkadaşa işlemciyi sordum, sana da anakartı sorayım. Hızlıal'da sıfır fiyatı 261 lira 2. el ne kadar istiyorsun anakart için? Uygun bir fiyat verirsen ay sonu ikinizden de alacağım.

Kardeşim ben sistem toplayacağım. Diğer konudaki arkadaşa işlemciyi sordum, sana da anakartı sorayım. Hızlıal'da sıfır fiyatı 261 lira 2. el ne kadar istiyorsun anakart için? Uygun bir fiyat verirsen ay sonu ikinizden de alacağım.

Kardeşim ben sonuçta vatan'dan 310 lira civarı aldım 200 den bırakmayı düşünüyodum ama eğer ki dersen 60 lira katıp yenisini alırım 180 190 civarı yapabilirim sana çünkü ben de öyle düşünürsen aşırı zarara giriyorum

Kardeşim ben sonuçta vatan'dan 310 lira civarı aldım 200 den bırakmayı düşünüyodum ama eğer ki dersen 60 lira katıp yenisini alırım 180 190 civarı yapabilirim sana çünkü ben de öyle düşünürsen aşırı zarara giriyorum

Tamam kardeşim 180 lira + sanalpazar komisyonu ay sonu senden alacağım. İrtibatta oluruz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı