Satılık [Satılık] Fx 8350 ve Asus GTX 770 tabanlı sistem

05434286629 hocam anakartın ve kutusunun resmını what up dan yollarsan ıslemcı ve anakartı alıcam eger dusundugum gıbıyse numaramda bu

05434286629 hocam anakartın ve kutusunun resmını what up dan yollarsan ıslemcı ve anakartı alıcam eger dusundugum gıbıyse numaramda bu
Whatsapp kullanmıyorum, kameralı bir telefonum yok ama yarın resimlerini çekip buraya atabilirim. Bu arada fiyat teklifin nedir ?

PS3
2 Kol (1 kamuflaj desenli, 1 siyah)

Oyunlar:
Dijitaller (PSN):
Watch Dogs
Crysis 3
Battle Field 3

Kutulular:
Black Ops 2
Fifa 13
AC: Black Flag
AC: 3
AC: Liberation
Battle Field 3
Far Cry 3

(BF3 hem kutulu hem dijital var)

Başka oyunlar da olabilir şuan hatırladıklarım bu kadar tekrar bakarım.
Sisteme ne kadar ek ücret istiyorsunuz?

PS3
2 Kol (1 kamuflaj desenli, 1 siyah)

Oyunlar:
Dijitaller (PSN):
Watch Dogs
Crysis 3
Battle Field 3

Kutulular:
Black Ops 2
Fifa 13
AC: Black Flag
AC: 3
AC: Liberation
Battle Field 3
Far Cry 3

(BF3 hem kutulu hem dijital var)

Başka oyunlar da olabilir şuan hatırladıklarım bu kadar tekrar bakarım.
Sisteme ne kadar ek ücret istiyorsunuz?

Oyun konsolu ile takas yapmayı düşünmüyorum, hatta takas yapmayı düşünmüyorum. Zaten bu kasayıda oyun oynamadığım için satıyorum.

Oyun konsolu ile takas yapmayı düşünmüyorum, hatta takas yapmayı düşünmüyorum. Zaten bu kasayıda oyun oynamadığım için satıyorum.

Kusura bakmayın televizyon + ps3 alacağım gibi bir mesaj görmüştüm o yüzden yazdım yanlış görmüş olabilirim.

Acelem yok, hatta satılmasada olur ama satılacaksa tüm kasayı satmak istiyorum. :ıslık: Eğer komple satılırsa 102 veya 107 ekran bir televizyon ve sony playstation 3 almayı düşünüyorum. :rolleyes:

acelenin olmadığını böylelikle gayet iyi anlatmışsın :D sistemi iki senedir satamadığına göre gerçekten acelen yok :D

acelenin olmadığını böylelikle gayet iyi anlatmışsın :D sistemi iki senedir satamadığına göre gerçekten acelen yok :D
Aynen öyle kardeşim. :d Doların şu anli durumuna bakılırsa öyle abartılacak bir par aistemiyorum. Bu arada sistemi toplayalı 1 yıl 4 ay olmuş, bu forumda ilana koyalıda 8.5 ay olmuş :d Sony Z2 almayı düşünüyorum. Cihazın sıfırını ve üzerine para alarak takas yapabilirim.

İlan günceldir. Cd sürücü satıldı, fiyat 2,500 tl.

İlan günceldir. İlgilenenler varsa teklife açığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı