Satılık GTA 5 (Steamdan ucuza)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berkay Gür

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Merhabalar. Arkadaşım ucuza Gta 5 steam gift satıyor. ( Oyuna sahip olan kişi Gta san andreas kazanıyor)
Fiyat: 115TL
Ödeme yöntemleri: Paypal, Steam wallet kodu
Stok: 3
Ben ondan aldım. Güvenilirdir.
Buradan ekleyip konuşabilirsiniz. = Steam Community :: WherePower<<

Son düzenleme:
Steam'da bu tür satışlar ban sebebi diye biliyorum eğer steam hesabınız 3-5 kuruşluk bir hesap değilse önermem .

Size bir sorum var. Arkadaşınızın kaçak kartlarla alıp almadığını nereden biliyorsunuz? Sizden aldılar 1-2 güne hesapları yasal olmayan kullanımdan uzaklaştırılma ihtimalı var.

Size bir sorum var. Arkadaşınızın kaçak kartlarla alıp almadığını nereden biliyorsunuz? Sizden aldılar 1-2 güne hesapları yasal olmayan kullanımdan uzaklaştırılma ihtimalı var.
Evet onlarıda biliyorum. Kaçak kart değil. Tabi nasıl alındığını söylersem bu işin ticareti olmaz. Facebook grubunda 100+ referansı, steam hesabında 100+ referansı olan arkadaşlar bunlar. İlgilenmeyen almasın tabikide. :)
Ayrıca kaçak kart olup oyun silinsede steama ticket attırıp geri alabilirsiniz.
1 saniye faturaların resmini atıyorum.

Açıkçası ben güvenip almadan önce iki kez düşünürüm. Buradan kimseyi kötülemiyorum fakat güven meselesinin bu konularda zor olduğunu belirtmek istiyorum.

Arkadaşlar bize green man gaming den 90TL ye alınıyor diye mesaj atıp durmayın lütfen. O sitedeki gta5 "DRM" versiyondur. Steam değildir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı