Satılık İntel i5 16 gb ram 1 gb Gddr5 ekran kartı

• Konuyu başlatan ARMADA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
A

ARMADA

Ziyaretçi
  • Windows 7 professional 64 bit işletim sistemi
  • işlemci : intel i5 650 3.2 ghz 2 çekirdek 2 sanal çekirdek toplamda 4 çekirdek
  • Ram : 16 gb Corsair xms3 8 gb (2x4) 1600 mhz + Geil Value Plus 8 gb (2x4 ) 1600 mhz
  • Anakart : Msi p55a - g55
  • Ekran Kartı : Msi 5770 Hawk 1 gb GDDR5 128 bit twin frozer (çift fanlı)
  • Hdd : 2 tb Western Digital Green 7200 rpm
  • Kasa : Aerocool Vx-e Pro (600 watt 80+)
  • Asus dvd/cd rw

Arkadaşlar bilgisayar yaklaşık 1.5 yıl önce teknobiyotikten toplanmıştır. Corsair ram vatandan alınmıştır. Fatura ve kutular mevcuttur. Sorunsuz çalışmaktadır

Fotoğraf koymuyorum. Çünkü internete yazdığınızda bütün resimlere ulaşabilrisiniz. Üründe zaten bir çizik bile yok. O yüzden özelliklerine bakın kozmetik açıdan bir tereddütünüz olmasın.

Fiyat konusuna gelince 1100 tldir. Pazarlık yapmak aslında istemiyorum çünkü gayet makul olduğunu düşünüyorum. Ama alıcıyı rahatlatacak az da olsa pazarlık yapılabilir.

Windows 7 olmamış. 1000 TL'nin altına indir. O ekran kartı yerine gidip millet HD 7790 alır. Ve 1100 TL'ye daha iyi bir pc toplanır.

- - - Güncellendi - - -

Parçaları tek tek satıyor musun ?

Bakkaldan farkın yok. Bence en fazla 900 TL eder. 2 TB HDD ile 16 GB RAM olunca pahalıya gidecek diye bir şey yok.

Parça satışı varsa HDD'nin fiyatını öğrenebilir miyim?

Bakkaldan farkın yok. Bence en fazla 900 TL eder. 2 TB HDD ile 16 GB RAM olunca pahalıya gidecek diye bir şey yok.

800-850 TL eder ancak. 16 GB ram tam olarak değil 8 GB farklı marka 8 GB farklı marka.

Peki 5770 yerine Zotac gtx 580 Amp! Edition olsa teklifleriniz nasıl olur?

Burdaki amaç fiyatı düşürmek değil fakat bu sistemi sıfıra toplasanız zaten 1000-1100 lira harcamassınız. Mantıklı bir fiyat verin alan arkaşada sizede hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı