[SATILIK] Pentium G3220 Sistem ve Oyun

Daha fazla  
Merhaba, bende bu resimdeki kasa var ürünler 5 aylık ve faturalıdır. PC'yi bırakıp tablet gibi mobil çözümlere geçtiğim için Logitech G300 mouse, Steam ve Origin hesabımla beraber bu kasayı 1100 TL'ye satmayı düşünüyorum. Üstüne Ekran Kartı alırsanız oyunları sorunsuz oynatıyor. Bu kasada GTX 650 ti boost vardı ve gta 4 bf 4 nba 2k15 yüksek ayarlarda oynadım. Orta vadede işlemciyi değiştirmek isteyebilirsiniz ama 1150 soketli bi anakart olduğu için kolaylıkla bulursunuz işlemci. Bu arada konudan bağımsız Logitech g930 da şimdi kullanılmaz olacak onu vs de ekleyip bundle olarak pazarlık yapabiliriz =) Origin Hesabında bütün Command & Conquer serisi , Dead Space ve BF 4, Ubisoftta da Watch Dogs vardır. Kasa Orijinal Windows 8.1 yüklüdür.

sistem.png
steam.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı alışverişler. Yer neresidir acaba? Birde parça satışı varsa anakart ve işlemciye talibim..

Teşekkürler, İstanbul Kadıköy'deyim. Anakart ve işlemci giderse kasanın devamını satmak zor olacağı için çok düşük söyleyemem ama 280 TL olur. Yanında Watch Dogs yada BF4 de verebilirim.

Teşekkürler, İstanbul Kadıköy'deyim. Anakart ve işlemci giderse kasanın devamını satmak zor olacağı için çok düşük söyleyemem ama 280 TL olur. Yanında Watch Dogs yada BF4 de verebilirim.
Hocam işlemci ram ve hddye talibim yapin bie güzellik ikimizinde işi görürlsun

Anakartın nedir?
İşlemci, ram, anakartını alabilirim. Ama öncelik önce talep eden arkadaşlarımındır.

İşlemcinin fiyatı ne kadar? Kutusu varmı?

Hocam hdd ram ve islemciyi 400 tl yapın gelip alayım elden istediğiniz yerden

Hocam ben direk size telefonum vereyim ordan konuşalım
05343510998

Geri
Yukarı