Satıldı Satılık RX 570

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
İlgilenen Discord üzerinden yazabilir.

Discord: aliozkan1032

Fiyat: 1500 Pazarlık düşünebilirim.

0'dan farksız RX 570 babam için olan aynı zamanda kamera sisteminde kullanıldı mining vs kesinlikle yapılmadı.

Sahibinden ilanı: https://shbd.io/s/BrOGws8L

Son düzenleme:
Kutu fatura yoksa 1500TL çok. Ben yarım yılını kullanılmadan geçiren 2 yıllık kutu ve faturalı tertemiz RX570 4GB'yi daha 4 gün önce 1400TL'ye sattım. Kartı elinden hızlıca çıkartmak istiyorsan fiyatı revize etmen gerekebilir. Acelen yoksa sen bilirsin ama fiyat biraz saçma geldi bana.

Kutu fatura yoksa 1500TL çok. Ben yarım yılını kullanılmadan geçiren 2 yıllık kutu ve faturalı tertemiz RX570 4 GB'yi daha 4 gün önce 1400TL'ye sattım. Kartı elinden hızlıca çıkartmak istiyorsan fiyatı revize etmen gerekebilir. Acelen yoksa sen bilirsin ama fiyat biraz saçma geldi bana.

Kart kenarda duruyor tekliflere açığım konuda belirttiğim gibi. Kutu fatura yok fakat tertemiz kart düne kadar kendi sistemimde kullanıyordum RX 6600'e geçince boşa çıktı. Fiyatı ayarlarız alıcısı geldiği zaman dediğim gibi.

Kart kenarda duruyor tekliflere açığım konuda belirttiğim gibi. Kutu fatura yok fakat tertemiz kart düne kadar kendi sistemimde kullanıyordum RX 6600'e geçince boşa çıktı. Fiyatı ayarlarız alıcısı geldiği zaman dediğim gibi.

Marka modeli göremedim de hangi model? Ben kutulu, kutu içeriği tam 570 Gaming X'i 1450'ye satmıştım.

Marka modeli göremedim de hangi model? Ben kutulu, kutu içeriği tam 570 Gaming X'i 1450'ye satmıştım.

Marka modelini bilmiyorum yanda duruyor.

Kutusuz olması fark etmiyor çünkü ürünün garantisi yok.

Kutusuz RX 570 güvenlik bandı üstünde duruyor az kullanılmış diyebilirim hepsi ilk mesajımda yazıyor zaten. Pazarlığa açığım.

Marka modelini bilmiyorum yanda duruyor.

Kutusuz olması fark etmiyor çünkü ürünün garantisi yok.

Kutusuz RX 570 güvenlik bandı üstünde duruyor az kullanılmış diyebilirim hepsi ilk mesajımda yazıyor zaten. Pazarlığa açığım.

Kutulu ürün almak için kırk takla atan var, satış yaparken en çok karşılaştığım sorulardan biri "kutusu var mı? "sorusu. 1500'den ilana koyun. Fotoğraf atar mısınız?

Kutulu ürün almak için kırk takla atan var, satış yaparken en çok karşılaştığım sorulardan biri "kutusu var mı? "sorusu. 1500'den ilana koyun. Fotoğraf atar mısınız?

Konuya sahibinden ilanı ekledim her şey orada. Kart hala elimde duruyor geçen testleri yaptım paylaştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı