[SATILIK] Sağlam Sistem Parçaları

harun101010

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemimdeki parçaları yazacağım şimdi.
Hepsi 0 (Sıfır) ayarında. Satmamın nedeni her sattığım parça yerine daha iyisini alacak olmam.
Sistemi komple satmıyorum. Parça parça satacağım.

Anakart : GIGABYTE H77M-D3H "www.gigabyte.com.tr: GIGABYTE - Motherboard, Graphics Card, Notebook, Slate, Mini PC, Server, PC Peripherals and more / GA-H77M-D3H (Rev...." Bu linkten özelliklerini inceleyebilirsiniz. Fiyatına gittigidiyor.com'dan baktım. 377tl ile 361tl arası. Satış fiyatım 300tl'dir.
Garantisi mevcut 01/07/2016
Yorumum: Şöyle bir öneride bulunmak istiyorum. BİOS güncelleme işlemi basit bir anakart.

İşlemci : İntel Core i5-3570K " ARK | Intel® Core™ i5-3570K Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz) " Bu linkten özelliklerini inceleyebilirsiniz. Fiyatı 650-700tl arasında. Satış fiyatım 600tl'dir
Garantisi mevcut. 01/07/2015
Yorumum: Yanında ek olarak İntel E97378-001 işlemci soğutucusunu hediye olarak vereceğim. Onun da fiyatı amazonda 10dolar.

Güç kaynağı : 750 Watt Fsp " www.fsp-europe.com: FSP Europe - Fortron Source - Professional " Bu linkten özelliklerini inceleyebilirsiniz. Satış fiyatım 300tL'dir.
Arkadaşlar ek olarak elimde Bross Atx-280PE güç kaynağı var.Fiyatı ne kadar bilmiyorum. Düşünen bir arkadaş olursa onu da uygun bir miktara veririm.
Yorumum: Bunu satmak istememdeki tek amaç modüler güç kaynakları piyasaya çıktı. Kablo düzeni için ondan almayı düşünüyorum.

RAM : Kingston HyperX FURY 8GB 1866MHz Soğutuculu " http://www.kingston.com/datasheets/HX318C10F_8.pdf " Bu linkten özelliklerini inceleyebilirsiniz. Sıfırı 250tl. Elimde 2 adet var. Satış fiyatım 200tl'dir.
Garantisi mevcut.
Yorumum: Bunları da pek satma taraftarı değilim arkadaşlar. Ama satılırsa iyi olur 16 Gb'lığını almak istiyorum.

Ekran kartı: Gigabyte Gtx 560 Ti " GIGABYTE - Graphics Card - NVIDIA - PCI Express Solution - GeForce 500 Series - GV-N560OC-1GI " Bu linkten özelliklerini inceleyebilirsiniz. Sıfırı artık yok. Satış fiyatım 350tl'dir.
Yorumum: Ekran kartı 1gb arkadaşlar. Bunu sorun edecek arkadaşlar hiç yazmasın lütfen. Ekran kartının ne gigabaytı ne de biti önemli değildir. Önemli olan teknolojisi.Ek olarak şunu söylemek istiyorum. Kart bütün oyunları oynuyor. Dirext 11 desteği de mevcut. Oyun için uygun ve sağlam bir ekran kartı düşünenler için ideal.

Monitör : Wiewsonic Vx2452mh " www.viewsoniceurope.com: VX2452MH 24" FHD LED Monitör, Flicker Free Teknolojisi, 2ms Yüksek Tepki Süresi, VGA, DVI, HDMI Girişleri ve Hoparlör -... " Bu linkten özelliklerini inceliyebilirsiniz. Daha 1 ay önce aldım Garantisi mevcut. 600Tlye satıyorum.
Yorumum: Daha yeni aldım arkadaşlar. Söylediğim fiyat verimezse pek satacağımı sanmıyorum.

Depolama : Corsair Ls serisi 120 Gb SSD " www.corsair.com: Force Series™ LS 120GB SATA 3 6Gb/s SSD " Bu linkten özelliklerini inceleyebilirsiniz. Sıfırı 200tl ile 250 tl arasında.Satış fiyatım 200 tl.
Arkadaşlar bunu sistemime sonradan aldım. Daha 1 ay olmadı aldığım.230 Tl'ye aldım Şimdi fiyatına itiraz eden arkadaşlar olacaktır. Kusura bakmayın bunda fiyat bu. Bunu aldığınız başka bir parçanın yanında almanızı tavsiye ederim.
== Elimde bide daha önceki kullandığım Corsair Ls serisi 60 Gb Ssd var. Sıfırının fiyatı 150 tl. Satış fiyatım 100 Tl.
== Birde Ssd'nin yanında kullandığım Hdd var tabiki. Bu da Western Digital 2 tb. Satmayı çok da düşünmüyorum. Ancak parça alan bir arkadaşa onu da 300 Tl'ye bırakırım.
Yorumum: Ssd olarak arkadaşlar paranız varsa Corsair'in Gs serisini tavsiye ederim. Açık açık söylüyorum burda. Ben Gs serisini almak için satıyorum. Maddi imkanı olmayan arkadaşlar bendekini alabilir.

Ekleme: Arkadaşlar hepsine ek olarak bir kaç parça daha sunacağım
Elimde a4tech Hd 1080P Kamera var şuanki fiyatını bilmiyorum. Ben 70 tl'ye aldım. Garantisi mevcut. Satış fiyatım: 50 Tl
Canon mp 230 yazıcım da var. Onu da 150 Tlye almıştım. 100 Tl'ye bırakırım. Mürekkepleri yarının altında. Garantisi mevcut.
Jamesoon Ses sistemim var 100tlye almıştım. Onu da 70 Tl civarı bırakırım arkadaşlar.
Son olarak bir de ARTES 650VA güç kaynağım var. Onu da 100 Tl'ye almıştım. 70 tl civarı bıkarım
Bu son yazdıklarımın fiyatının yüksek olduğunu düşünebilirsiniz arkadaşlar. Bunları pek satma taraftarı değilim. Eğer dediğim arada bi fiyat gelirse satar daha iyisini alırım.

Genel olarak yorumum: Arkadaşlar fiyatların yüksek olduğunu söyleyecek olanlar illaki olacaktır. Fiyatların yanına sıfırlarının fiyatını yazarak belirttim. Sizlere en başta dediğim gibi sistemi komple satmıyorum. Parça parça satıyorum.Sattıım her parçaya biraz daha para ekleyip daha iyisi alarak sistemi güçlendirmek amacım.
Sunduğum fiyatı beğenmeyip başka teklifte bulunabilirsiniz. Ama bunun gerekçesini de belirtmelisiniz.
Ürünlerle ilgili resim veya daha detaylı bilgi isterseniz benimle iletişime geçin bu foruma yazabileceklerim bu kadar.
Yanlış yazdığım yerler ve başka hatalarım olabilir affola. Daha net ve doğru bilgiler için iletişime geçin lütfen.

İletişim:
Mail: [email protected]
Whatsapp: 0531 323 5931
Not: Arkadaşlar gördüğünüz gibi Whatsapp yazdım lütfen cep telefonundan aramayın, sadece mesaj atın.

Hepinize iyi forumlar diliyorum...

===Ekran Kartı 300 tl karşılığı satıldı.

Son düzenleme:
O ekran kartını 300 e alan oldu mu ya

Bundan 3-4 ay önce msi in twin frozr modelini 170 e almıştım
Bir bilgisayarcı tanıdığım var sattığı bir sisteme taktı, o şekilde 300 tl'ye gitti.

Arkadaşlar önce anakartta sıkıntı yaşadım. Garantiye gönderdim. Değişim yaptı gigabyte sağolsun. Yine aynı satılan bir sisteme takıldı ve 350 tlye sattım. Yerine 400 tlye gigabayte ga z77 d3h aldım. Ve işlemci ve anakart overclok ile uyumlu oldu. İkisini beraber isteyen arkadaş olursa 800 liraya veririm. 1150 sokete geçmek istiyorum. Bu yüzden ikisi aynı anda satılık.

== Elimde bide daha önceki kullandığım Corsair Ls serisi 60 Gb Ssd var. Sıfırının fiyatı 150 tl. Satış fiyatım 100 Tl. ================ 100 Tlye Satıldı.
Canon mp 230 yazıcım da var. Onu da 150 Tlye almıştım. 100 Tl'ye bırakırım. Mürekkepleri yarının altında. Garantisi mevcut. ======= 70 Tlye Satıldı.
Son olarak bir de ARTES 650VA güç kaynağım var. Onu da 100 Tl'ye almıştım. 70 tl civarı bıkarım===========================50 Tlye Satıldı.

Bütün sistem parcalari satıldı arkadaşlar. Herkese iyi sosyaller

Geri
Yukarı