Kapalı Satılık Steam hesabı [CS:GO SEÇKİN]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

caliskan0224

Hectopat
Selamlar. 2 Sene önce açtığım bir hesabım var. Kırık diş operasyonunu bu hesabımdan tamamladım. Ve artık bu hesabı kullanmıyorum. Hali hazırda boşta duracağına bir arkadaş alsın istedim bende oyun alma taraftarıyım. İçerisinde oyun var ama para vererek aldığım oyunlar değil. Özellik sayılabilicek bazı durumlar; 2 Senelik hesap, CS:GO'da seçkin olması ile birlikte Elmas Kırık Diş operasyon jeton ve 2021 hizmet madalyasının olması. 24 WİN ve Silver 2 rakında. Oynama saati zaten profilde görünüyor. TF2 premium. Temiz hesap yani VAC - Topluluk kısıtlamaları gibi hiçbir durum söz konusu değil. İster ilk mail isterseniz mail değiştirilir vs..

Şimdi bu işler ile yani hesap satıp alan arkadaşlar lütfen zahmet etmeyin. Çünki vereceğiniz fiyat seçkin olmadan önce idi. Saati az win az rank düşük bahane edip fiyat düşürmeyelim lütfen. Seçkin Gümüşten düştü Rank oynamadığım için artık. Saat ve win kısmı zaten kolay ama kendi kullandığım hesap olduğu için herhangi bir alicengiz oyununa girmedim. Zup kartı alıp satmak dışında.

Profil linkini bırakıyorum, arzu eder bakıp almak isterseniz iletişime geçebiliriz.

Satmak istediğim hesap profil linki: Steam Community :: AgLot

Nakit talep etmiyorum. İlk senci ilk benciler de bir zahmet uzak dursun. (Bana ilk sen diyebilmeniz için kendinizden emin olmanız gerek.) Talep ettiğim tutar: 70 TL.

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı