Satılık Steam ve LoL Hesabı

Prof. G

Hectopat
Daha fazla  
Hesaptaki oyunlar aşağıdadır. Valve oyunları hariç hiçbirine karışılmamıştır. Ciddi alıcılar 5392565140 numarasından ulaşabilirler.
Steam hesabı 280 TL'dir (Might and Magic 6 ya shades of darkness da eklidir...).
LoL hesabı 210 TL'dir. Türkiye swsinde ligi plat 3 bitirmiş skin + çerçeve almıştır (+30 skin ve neredeyse bütün herolar + 5 rün sayfası + her heroya göre kabiliyet sayfası mevcuttur).

q0yCjs.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, hepsini indirimsiz aldığım için böyle pahalı duruyor fakat Steam'in kendi ücret deneme yerinden minimum 140$ olarak gördüm. Bu yüzden bu fiyatı yazdım. Steam gibi kuru 2 den alıp sonradan vazgeçmedim :)

Might and Magic 6'nın 2 DLC'si daha var orada gözükmesede (toplam 30 TL civarı).

Cs Go'da 30 TL değerinde silah görünümü mevcut..

Son düzenleyen: Moderatör:
En ustteki cs nin iki oyunu haric diger 6 oyunu dlh.net ten ucretsiz aldim daha 3 gun once :) gta 4 u de 5 dolara almistim.

Diyecegim sudur ki fiyati pahali buluyorum. Takdir sizindir tabiki de :) iyi satislar diliyorum.

Gerçekten alıcı birisini görsem bu fiyata satmıcam zaten . bunun haricinde dedigim gibi ubisofttaki hesabı vericem ( shadess of darkenss + hmm gold + 2 dlc var içinde ) . %10-%25 e akadar indirim yapabilirim :(

Yeni konular

Geri
Yukarı