[SATILIK - TAKASLIK] MacBook Pro 13" Retina 256GB Mid 2014 MGX82TU/A - SIFIR SAYILIR

Anzevox

Hectopat
Daha fazla  
Apple MacBook Pro Retina 13" - MGX82TU/A - Model : A1502
  • Intel Core i5 2.6GHz İşlemci
  • 8 GB 1600 Mhz Ram
  • 256 GB SSD
  • Intel Iris Graphics Ekran Kartı (1.5GB)
  • 13.3" Ekran Boyutu
  • Mac OS X Yosemite İşletim Sistemi
Cihazın detay özellikerini belirtmeme gerek yok diye düşündüm modelini belirttiğim için internettende bakabilirsiniz..

Cihaz aşırı titizlikle maksimum 3-4 Hafta kullanıldı klavye tuşlarına basmaya kıyamadım bile diyebilirim gerçekten çok iyi bir cihaz bataryası sadece 4 kere tam olarak boşalıp doldu onun haricinde şarj etmedim bile cihazı satma sebebim alışamamam..

Cihazı Türkiye'den Türkçe Q Klavye ile aldım cihazın kendi garantisi ve faturasıda mevcuttur.

Cihazın değil kendisinde kutusunda en ufak bir çizik veya darbe bile yoktur açılmamış sıfır bir MacBook dan hiçbir kozmetik farkı mevcut değildir kutusunun içindeki en önemsiz kağıt yada jelatini bile olduğu gibi korudum şarj aletinin jelatini dahil şuan üzerinde duruyor dediğim gibi cihaz tertemiz alışamadım rahat değilim bu yüzdende satıyorum fiyatının oldukça uygun olduğunu düşünüyorum ve lütfen internetteki eski MacBooklar ile karıştırmayınız bu MacBook ülkemizde satılan en yeni MacBook modelinden ve 256GB SSD'ye sahip..
Çok az da olsa pazarlık payı vardır..

Hediye olarak Belkin iPhone 5/5S için tasarlanmış kol bandı ve Beon Thunderbolt > HDMI Dönüştürücüsünü veriyorum.

Fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz: Dropbox - MacBook Pro 13 Retina 256GB Mid 2014 MGX82TUA SIFIR SAYILIR

Fiyat : 3799 TL

Takas olarak Asus'un G Serisi Gaming Notebooklarını düşünüyorum.. Örn : G550JK + Farkı..

Hayirli satislar, mac'e alismak 1 ay. Ondan sonra windows zor geliyor.

Her şey için teşekkürler cihazı satmaktan vaz geçtim :)

Geri
Yukarı