Steam Satın alım yapılmıyor

wessy90

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben Steam'de 4lira olan bir oyun alacaktım bugün mağaza sayfasına girdiğimde satın al yazısı yok istek listesinden satın almaya çalışınca da hata veriyor ve 0 TL olarak gözüküyor neden böyle?

+Sanırım Steam'e güncelleme gelmiş en az 11 indirimliyken 5.50 alınabiliyormuş ama 6 lira falan oyunlar alınabiliyor indirimde olmamasına rağmen. Ama 4TL'lik bir oyun alınmıyor. Garip bir sorun mu var acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben Steam'de 4lira olan bir oyun alacaktım bugün mağaza sayfasına girdiğimde satın al yazısı yok istek listesinden satın almaya çalışınca da hata veriyor ve 0 TL olarak gözüküyor neden böyle?

+Sanırım Steam'e güncelleme gelmiş en az 11 indirimliyken 5.50 alınabiliyormuş ama 6 lira falan oyunlar alınabiliyor indirimde olmamasına rağmen. Ama 4TL'lik bir oyun alınmıyor. Garip bir sorun mu var acaba?

Payday 2'den bahsediyorsunuz sanırım evet alım yapılmıyor şu an.

Hocam hangi oyunu alabiliyoruz 6 TL'ye link atar mısınız?

Alamamanızın sebebi Steam'in minimum fiyat politikasını güncellemiş olması. Yeni güncelleme ile Türkiye'den fiyatı ₺5,50 altı oyunları satın alamıyoruz maalesef.

Yeni güncelleme ile birlikte bir oyunun fiyatı en düşük ₺11,00 olabilecek ve ₺11,00 olan oyunlar da en fazla ₺5,50'ye düşebilecek. ₺5,50 altına düşen oyunlar otomatik olarak satın alıma kapatılıyor.

Yani işin özü, ₺5,50 altında olan oyunları satın alamazsınız.

Alamamanızın sebebi Steam'in minimum fiyat politikasını güncellemiş olması. Yeni güncelleme ile Türkiye'den fiyatı ₺5, 50 altı oyunları satın alamıyoruz maalesef.

Yeni güncelleme ile birlikte bir oyunun fiyatı en düşük ₺11, 00 olabilecek ve ₺11, 00 olan oyunlar da en fazla ₺5, 50'ye düşebilecek. ₺5, 50 altına düşen oyunlar otomatik olarak satın alıma kapatılıyor.

yani işin özü, ₺5, 50 altında olan oyunları satın alamazsınız.

Ama indirimde olmayıp 6.20 TL olupta satın alıma kapatılmayan oyunlar var.

Hocam hangi oyunu alabiliyoruz 6 TL'ye link atar mısınız?
hocam buyrun https://store.steampowered.com/app/221640/Super_Hexagon/ örneğin bu

Ama indirimde olmayıp 6.20 TL olup da satın alıma kapatılmayan oyunlar var.
6.20 TL olan zaten satın alıma kapalı değil. 5.50 TL altı kapanıyor. 6.20 TL iken satın alabilirsin ama o oyun indirime girdiğinde alamazsın.

Tekrar ediyorum, 5,50 TL altı satın alım yapılmıyor. 5.50 TL üzeri her şeyi alabilirsin. İndirimli veya indirimsiz fark etmez.

Geri
Yukarı