Steam Satın alım yapmadan oyun eklendi

Mert_o7

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar arkadaşım adına yazıyorum. Arkadaşımın Steam hesabında bugün Erzincan'dan giriş yapılmış görünüyor ve paralı bir Call of Duty gelmiş hesaba arkadaşım almadığını söylüyor işlem geçmişinde de çıkmıyor ne yapabiliriz?

Hangi oyun eklenmiş? Yaşadığınız ilden farklı iller bazen gözükebiliyor giriş hareketlerinde. Warzone falan eklendiyse ücretsiz bir şekilde de eklenebiliyor zaten. Yine de şifrenizi değiştirmeyi ihmal etmeyin.

Hangi Call Of Duty Oyunu eklenmiş?

Arkadaşlar arkadaşım adına yazıyorum. Arkadaşımın Steam hesabında bugün Erzincan'dan giriş yapılmış görünüyor ve paralı bir Call of Duty gelmiş hesaba arkadaşım almadığını söylüyor işlem geçmişinde de çıkmıyor ne yapabiliriz?
Steam'e yazsın. 3-5 şey verirler, bu gibi durumlarda "dürüst olduğunuzdan dolayı" bakiye verebiliyorlar. Tabi her zaman yapmıyorlar ama siz yine de deneyin :D

Vermeme ihtimalide oldugu icin yapmasi sacma, elindeki oyundan da olabilir.
Steam eninde sonunda tespit eder diyorum. Büyük bir firma kendisi. On kişiye bu hatayı yapsa binlerce Dolar kaybı olur. Ayrıca oynamayacaksa hesabında tutması bile saçma. Ticket atsın geçsin.

Steam eninde sonunda tespit eder diyorum. Büyük bir firma kendisi. On kişiye bu hatayı yapsa binlerce Dolar kaybı olur. Ayrıca oynamayacaksa hesabında tutması bile saçma. Ticket atsın geçsin.
Tespit ederse ceza verceklerini dusunmuyorum. En kotu cekerler oyunu geri bide uyari.

Geri
Yukarı