Steam Satın Alınan COD MW3'ün dosyaları Battle.net'te olmasına rağmen tekrar indirilmeli mi?

ardolospack

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, halihazırda 2 yıldır battle.net üzerinden CoD MW2 (2019) oynuyorum. Steam'de bakiyem var diye CoD MW3 aldım. Şu an CoD dosyalari battle.net üzerinden hazır indirilmiş durumda. Steam'de tekrar indirmeme gerek var mı? Veya indirsem bile ikisi arasında nasıl bağlantı kurabilirim? Çünkü Steam'den girdiğim zaman MW2 campaign ve diğer şeylere de erişmek isterim. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun Steam uzerinden alindiysa yuksek ihtimalle farkli platformdaki indirilmis verileri kabul etmez diye dusunuyorum. Deneyip gorebilirsin steamapss/common klasorune kopyala ve yukle deyip bir kontrol et. Klasor ismi farkli sekilde yuklemeye baslarsa sayet yuklerken kendisi hangi klasor isminda olusturduysa sen de battle.net hesabindaki klasorun adini o sekilde degistirip denersin. Olmazsa zaten en bastan baslar indirmeye herhangi sakincali bir durum yok burada, biz de ogrenmis oluruz 😌

Yeni konular

Geri
Yukarı